↑ Наверх

Спроси Цыденова

  • 14 Марта 2018 г. в 10:20
  • 58 комментариев
  • 1378 просмотров
Глава Бурятии на встрече с молодежью ответит на вопросы, заданные ему через Telegram



15 марта Алексей Цыденов проведет встречу с молодежью республики. Разговор в формате «без галстука» пройдет в ТРЦ «Кэпитал молл»

 Свои вопросы можно задать заранее в специально созданном телеграмм-канале https://t.me/joinchat/ABpkzE5pf7l2Evgoc6JPCA. Как сообщили в пресс-службе Минспорта Бурятии, самые интересные из них обязательно будут озвучены на встрече. 

На данный момент Telegram-канал для вопросов Алексею Цыденову насчитывает 170 человек. Организаторы встречи предлагают задавать "разноплановые вопросы не только о его работе, но и о хобби, увлечениях, мечтах". 

Газета РБ составила свой топ-10 самых важных и актуальных вопросов, которые молодежь уже задала главе Бурятии:

1."Когда вы в последний раз дрались?"
2."Бывает ли вам стыдно?"
3."Правда ли что в унтах есть какая-то магическая сила?"
4."Каковы успехи в изучении Бурятского языка?"
5."Кто если не ОН?"
6. "Верите ли вы в инопланетян?"
7."Какое любимое блюдо у нашего главы?"
8."Сколько раз отожметесь?"
9."Ездили ли вы хоть раз "зайцем" в общественном транспорте?"
10."Снимались ли вы в кино?"


Loading...

Также читайте

"Им грозит мусорный коллапс"
  • 23 Октября в 09:51
  • 3 комментария
"Язык матери - наше богатство"
  • 22 Октября в 11:51
  • 86 комментариев
Всё добровольно
  • 22 Октября в 11:33
  • 23 комментария
Надежда умирает последней
  • 22 Октября в 08:51
  • 32 комментария
Лень заморачиваться?
  • 20 Октября в 09:40
  • 55 комментариев
14.03.2018 12:48
Гость
Кто-то должен спросить про детенышей нерп, невинных бельков. Или палач животных затрет этот вопрос. Он может помочь только земляку Церетели-Намдакову. А нерпы и люди побоку.
Цитировать
14.03.2018 12:53
Гость
Или эта молодёжь не старше 14 лет или РБ мухлюет..
Цитировать
14.03.2018 12:53
Гость
Алешка когда свалишь?
Цитировать
14.03.2018 13:08
Гость
Ответ на 1 вопрос: Лешенька не дерется. Он - хороший домашний мальчик. На последних выборах струсил и отвалил в сторону, прикрывшись админресурсом и муниципальным фильтром. Сейчас с какого-то бодуна всем кричит, что тогда победил.
Цитировать
14.03.2018 13:21
Гость
Алексей Цыденов: «У нас не будет шанса переголосовать». «После посещения в августе прошлого года Владимиром Путиным Бурятии принято принципиальное решение президента России о… И это далеко не полный список того, что сделано и начинается делаться в республике при прямой поддержке федерального центра». – Однозначный призыв проголосовать 18 марта за действующую российскую власть!
Цитировать
14.03.2018 13:25
Гость
Гость: Алексей Цыденов: «У нас не будет шанса переголосовать». «После посещения в августе прошлого года Владимиром Путиным Бурятии принято принципиальное решение президента России о… И это далеко не полный список того, что сделано и начинается делаться в республике при прямой поддержке федерального центра». – Однозначный призыв проголосовать 18 марта за действующую российскую власть!
Тролли Цыденова натерли мозоли по команде своего хозяина. Но репутация у него ниже плинтуса. Он второй Наг.
Цитировать
14.03.2018 13:54
Гость
Гость: Или эта молодёжь не старше 14 лет или РБ мухлюет..
Цитировать
14.03.2018 14:10
Гость
11.А когда Вы наконец работать начнете?
Цитировать
14.03.2018 14:11
Гость
сколько можно комедию ломать?
Цитировать
14.03.2018 14:39
Гость
Гость:
Гость: Или эта молодёжь не старше 14 лет или РБ мухлюет..
Как сказал бы Лавров на вопросы мудаков? ..........пля
Цитировать
14.03.2018 14:51
Гость
Гость: сколько можно комедию ломать?
А че остается Цы и его тролльной свите? Пальцы в рот, да веселый свист. Про выборы, светлое будущее и унты ))
Цитировать
14.03.2018 15:04
Гость
Вопрос номер 5 самый забавный)
Цитировать
14.03.2018 15:31
Гость
В Москве нынче невиданные снега (2 раза за зиму). Говорят: 58 лет такого не было. В другом инфо - 140 лет. Москва по занимаемой площади в несколько десятков раз больше Улан-Удэ. Тем не менее, за 2 дня успевают убрать снег! Несмотря на такие результаты, Алексей Навальный хочет заменить мэра Москвы Сергея Собянина. Может быть, нам пригласить на должность мэра Улан-Удэ корреспондента из Москвы Артёма Кола, оппозиционного Александру Голкову деятеля?
Цитировать
14.03.2018 15:34
Гость
дык походу примеряет наш глава себя на ВЕЛИКУЮ роль, но великий князь (президент) снисходительно добродушно относился к забаве своего наместника, может быть, рассуждая: "чем бы дитя ни тешилось, лишь бы не плакало"...
Цитировать
14.03.2018 15:45
Гость
Подданные искренне восторженные и неподдельно лояльны.
Цитировать
14.03.2018 16:02
Гость
Гость: сколько можно комедию ломать?
А че остается Цы и его тролльной свите? Пальцы в рот, да веселый свист. Про выборы, светлое будущее и унты ))
Гость: Подданные искренне восторженные и неподдельно лояльны.
У них в голове пустота и верноподанность воровской И любой власти. Они бы у Сталина спросили бы про унты.
Цитировать
14.03.2018 16:03
Гость
Москва по занимаемой площади в несколько десятков раз больше Улан-Удэ.
Бюджет мэрии Москвы в 100 раз больше У-У, вот ответ..
Цитировать
14.03.2018 16:04
Гость
что за молодежь ? )))
Цитировать
14.03.2018 16:10
Гость
Гость: что за молодежь ? )))
Зомби от ТВ , из Дома 2 , и вопросы соответсвующие..
Цитировать
14.03.2018 16:16
Гость
Газета РБ составила свой топ-10 самых важных и актуальных вопросов
В нищей Бурятие более важного и актуального ничего кроме унтов и еды главы нет.. Здорово. Значит молодняку ничего и не надо , стадо сформировано , мозги в нуль , отличная работа..
Цитировать
14.03.2018 18:02
Гость
У детей и вопросы детские :((
Цитировать
14.03.2018 18:13
Местная жительница
Гость:
Гость: сколько можно комедию ломать?
А че остается Цы и его тролльной свите? Пальцы в рот, да веселый свист. Про выборы, светлое будущее и унты ))
Гость:
Гость: Алексей Цыденов: «У нас не будет шанса переголосовать». «После посещения в августе прошлого года Владимиром Путиным Бурятии принято принципиальное решение президента России о… И это далеко не полный список того, что сделано и начинается делаться в республике при прямой поддержке федерального центра». – Однозначный призыв проголосовать 18 марта за действующую российскую власть!
Тролли Цыденова натерли мозоли по команде своего хозяина. Но репутация у него ниже плинтуса. Он второй Наг.
Лично я никаких троллей Цыденова тут не наблюдаю!......вам все понятно тролли Калкова? Идите бестолочи крыши и дороги от снега и наледи чистить, хоть какая-то от вас польза будет. На улицах не пройти, везде лед!
Цитировать
14.03.2018 18:16
Местная жительница
Гость: Или эта молодёжь не старше 14 лет или РБ мухлюет..
Ну этот хоть так с молодежью общается. А вот я припоминаю, как один мерин по детским садам ходил пиарился. Вот это действительно хохма!.......ах, да....еще торжественное открытие водоколонки, это тоже было что-то.
Цитировать
14.03.2018 18:22
Гость
У местной бабушки геморрой мозга. Для нее все критики Цыденова это гопники Голкова. Не хватает ума понять, что гопники и люди имеют право на свой взгляд.
Цитировать
14.03.2018 18:33
Гость
а серьезные вопросы нельзя спросить? У меня сын не может найти работу.
Цитировать
14.03.2018 18:58
Гость
На встречу с Алёшенькой по кастингу отобрали детей-подростков из дебилов. С дебиловатыми вопросами.Интересно будет посмотреть потом по ТВ чьи это митрофанушки :))
Цитировать
14.03.2018 20:04
Гость
оба они молодцы и цыденов,и голков,разделили обязанности,первый по республике ленточки разрезает,а второй-по городу...
Цитировать
14.03.2018 20:39
Гость
Гость: оба они молодцы и цыденов,и голков,разделили обязанности,первый по республике ленточки разрезает,а второй-по городу...
Каждой чиновничьей твари - по паре. Леша и Шурик.
Цитировать
14.03.2018 21:25
Гость
Газета РБ составила свой топ-10 самых важных и актуальных вопросов, которые молодежь уже задала главе Бурятии
Вопросы, конечно, полный абзац, а хотя Цыденову такие наверняка и нужны.
Цитировать
14.03.2018 22:06
Гость
у меня один вопрос: почему чиновники получают в 10 раз больше средней зарплаты региона?
Цитировать
15.03.2018 01:00
Гость
Гость: а серьезные вопросы нельзя спросить? У меня сын не может найти работу.
И что он скажет, как поможет? Ну скажет, как Михайловой, что "все знает, все видит". На этом собственно и все.
Цитировать
15.03.2018 01:31
Гость
еще и комменты удаляют,
Цитировать
15.03.2018 15:22
Гость
во хля, даже на ИП меня так не стирают как здеся(( не ссыте, все равно все умрем
Цитировать
15.03.2018 18:21
Гость
Гость:
Гость: Или эта молодёжь не старше 14 лет или РБ мухлюет..
жертвы егэ млять! жратва да пафосные унты тока на уме! а еще - какой марки у него смарт забыли написать! вы пилять, когда родите, куда своего чадушку в садик/школу повезете? за какие бабосики его учить будете? или все настолько обеспечены, что вас не колышут транспорт с его пробками, жилье, садики, школы? а энти задававшие вопросы точно в улановке живут, москали поди?!
Цитировать
15.03.2018 23:31
Гость
Гость: Алешка когда свалишь?
Цыденов прыгай отсюда козликом.
Цитировать
15.03.2018 23:33
Гость
Гость: Назло сцука всем пендосам и саксам пойду голосовать за ВВП
Иди и голосуй, а толку? И так ясно, что Путин будет избран.
Цитировать
17.03.2018 01:48
Гость
oрлов, в могилу ползти готов?
Цитировать
17.03.2018 22:08
Коля Фролов
нaрод недaвно рaскрыл секрет стройного и подтянутого тела, не зaнимаясь спортом и без диет с помощью миостимулятора. Этот способ вычитaл в одном блоге и решил сразу же опробовать, результaт удивил: зa две недели убрал живот и начали проступать кубики, подкачал руки и спину.Тeпеpь и жeна захотeла пoпpобoвать, вeдь нe нужнo cидеть на диетaх и ходить в cпоpт зал и цена вoпpоca копeeчнaя. Вот тот блог, где подробно все описaно --- http://gg.gg/dblog
Цитировать
18.03.2018 01:07
Гость
Цыденов поназначал всякую шваль, которые не успели опериться, а уже людей на три буквы посылают. Типа пробитого дурака То-гошиева. Он еще дров наломает и еще не раз выставит в дураках и себя, и Цыденова.
Цитировать
22.03.2018 20:29
Гость
cheap jordans cheap yeezy shoes Cheap yeezys cheap nmd cheap jordan 11 cheap yeezy boost 350 cheap nike air max cheap nike shoes cheap lebrons cheap jordan shoes cheap jordans cheap yeezy shoes Cheap yeezys cheap nmd cheap jordan 11 cheap yeezy boost 350 cheap nike air max cheap nike shoes cheap lebrons cheap jordan shoes cheap jordans cheap yeezy shoes Cheap yeezys cheap nmd cheap jordan 11 cheap yeezy boost 350 cheap nike air max cheap nike shoes cheap lebrons cheap jordan shoes cheap jordans cheap yeezy shoes Cheap yeezys cheap nmd cheap jordan 11 cheap yeezy boost 350 cheap nike air max cheap nike shoes cheap lebrons cheap jordan shoes cheap jordans cheap yeezy shoes Cheap yeezys cheap nmd cheap jordan 11 cheap yeezy boost 350 cheap nike air max cheap nike shoes cheap lebrons cheap jordan shoes cheap jordans cheap yeezy shoes Cheap yeezys cheap nmd cheap jordan 11 cheap yeezy boost 350 cheap nike air max cheap nike shoes cheap lebrons cheap jordan shoes cheap jordans cheap yeezy shoes Cheap yeezys cheap nmd cheap jordan 11 cheap yeezy boost 350 cheap nike air max cheap nike shoes cheap lebrons cheap jordan shoes cheap jordans cheap yeezy shoes Cheap yeezys cheap nmd cheap jordan 11 cheap yeezy boost 350 cheap nike air max cheap nike shoes cheap lebrons cheap jordan shoes cheap jordans cheap yeezy shoes Cheap yeezys cheap nmd cheap jordan 11 cheap yeezy boost 350 cheap nike air max cheap nike shoes cheap lebrons cheap jordan shoes cheap jordans cheap yeezy shoes Cheap yeezys cheap nmd cheap jordan 11 cheap yeezy boost 350 cheap nike air max cheap nike shoes cheap lebrons cheap jordan shoes cheap jordans cheap yeezy shoes Cheap yeezys cheap nmd cheap jordan 11 cheap yeezy boost 350 cheap nike air max cheap nike shoes cheap lebrons cheap jordan shoes cheap jordans cheap yeezy shoes Cheap yeezys cheap nmd cheap jordan 11 cheap yeezy boost 350 cheap nike air max cheap nike shoes cheap lebrons cheap jordan shoes cheap jordans cheap yeezy shoes Cheap yeezys cheap nmd cheap jordan 11 cheap yeezy boost 350 cheap nike air max cheap nike shoes cheap lebrons cheap jordan shoes cheap jordans cheap yeezy shoes Cheap yeezys cheap nmd cheap jordan 11 cheap yeezy boost 350 cheap nike air max cheap nike shoes cheap lebrons cheap jordan shoes cheap jordans cheap yeezy shoes Cheap yeezys cheap nmd cheap jordan 11 cheap yeezy boost 350 cheap nike air max cheap nike shoes cheap lebrons cheap jordan shoes cheap jordans [ur
Цитировать
22.03.2018 20:30
Гость
cheap jordans cheap yeezy shoes Cheap yeezys cheap nmd cheap jordan 11 cheap yeezy boost 350 cheap nike air max cheap nike shoes cheap lebrons cheap jordan shoes cheap jordans cheap yeezy shoes Cheap yeezys cheap nmd cheap jordan 11 cheap yeezy boost 350 cheap nike air max cheap nike shoes cheap lebrons cheap jordan shoes cheap jordans cheap yeezy shoes Cheap yeezys cheap nmd cheap jordan 11 cheap yeezy boost 350 cheap nike air max cheap nike shoes cheap lebrons cheap jordan shoes cheap jordans cheap yeezy shoes Cheap yeezys cheap nmd cheap jordan 11 cheap yeezy boost 350 cheap nike air max cheap nike shoes cheap lebrons cheap jordan shoes cheap jordans cheap yeezy shoes Cheap yeezys cheap nmd cheap jordan 11 cheap yeezy boost 350 cheap nike air max cheap nike shoes cheap lebrons cheap jordan shoes cheap jordans cheap yeezy shoes Cheap yeezys cheap nmd cheap jordan 11 cheap yeezy boost 350 cheap nike air max cheap nike shoes cheap lebrons cheap jordan shoes cheap jordans cheap yeezy shoes Cheap yeezys cheap nmd cheap jordan 11 cheap yeezy boost 350 cheap nike air max cheap nike shoes cheap lebrons cheap jordan shoes cheap jordans cheap yeezy shoes Cheap yeezys cheap nmd cheap jordan 11 cheap yeezy boost 350 cheap nike air max cheap nike shoes cheap lebrons cheap jordan shoes cheap jordans cheap yeezy shoes Cheap yeezys cheap nmd cheap jordan 11 cheap yeezy boost 350 cheap nike air max cheap nike shoes cheap lebrons cheap jordan shoes cheap jordans cheap yeezy shoes Cheap yeezys cheap nmd cheap jordan 11 cheap yeezy boost 350 cheap nike air max cheap nike shoes cheap lebrons cheap jordan shoes cheap jordans cheap yeezy shoes Cheap yeezys cheap nmd cheap jordan 11 cheap yeezy boost 350 cheap nike air max cheap nike shoes cheap lebrons cheap jordan shoes
Цитировать
27.03.2018 18:08
Гость
TheCheap Jerseys NFL has announced the finalNFL jerseys portions of a proposal to revise its controversial catch rule, one that would most notably eliminate the requirementNBA jerseys to maintain control of the ball throughout the process of going to the ground MLB jerseys. The proposal, tweetedNHL jerseys Wednesday by senior vice president of officiating Al Riveron, establishes threeOTHER jerseys elements of a catch: control, in Baltimore Orioles jerseys bounds and a "football move." Riveron thenCincinnati Reds jerseys tweeted that the proposal simplifies the catch process Los Angeles Dodgers jerseysand allows for plays such as Dez Bryant's in the 2014 postseason and Jesse James' in the 2017 season to become catches. ESPN previewed all three elements and the possible obstacles on MarchSt Louis Cardinals jerseys 8. They will apply whether a player is going to the ground or not. Kansas City Royals jerseys Riveron's tweet for the first time acknowledged how the NFL Toronto Blue Jays jerseys would define the "football move," which Chicago White Sox jerseyswill measure the amount of time required for possession to be awardedLos Angeles Angels Of Anaheim jerseys. A football move,Philadelphia 76ers jerseys according to the proposal, will be an act such La Clippers jerseysas a third step, a reach toward the line to gain yardage or the ability Houston Rockets jerseys to perform such an act. On-field officials will be required to judge whether it occurs. NFL executive vice president Troy Vincent said the catch will continue to be subject to replay. "If someone asks, 'What is a catch?'" Vincent said, "we can say, 'It's control, two feet and perform a football act.' OK, now that makes senseLos Angeles Lakers jerseys." The NFL has consideredMemphis Grizzlies jerseys making similar changes in the past but decided against it becauseOrlando Magic jerseys, former officiating chief Dean Blandino told ESPN, it would likely swap one set of controversies for another Toronto Raptors jerseys. The current proposal willBrooklyn Nets jerseys ensure that controversial incompletions -- such as Calvin Johnson's infamous Charlotte Hornets jerseys play in 2010 and Bryant's in 2014 -- will instead be ruled completions in the future, but Blandino said it Dallas Mavericks jerseyswould also open a new realm of judgment in determining whether a "football move" took placeDenver Nuggets jerseys. "If the receiverChicago Blackhawks jerseys performs an act common to the game,Winnipeg Jets jerseys" Blandino said, "if he performs a football move, Pittsburgh Penguins jerseyswhatever you want to call it, on the way to the ground, if you say that supersedes him having to hold the ball all the way to the ground, then that adds another layer of judgment for the official and in replay. "You're just shifting New York Islanders jerseysthe debate from, 'Was he going to the ground and did he hold on to Montreal Canadiens jerseysit?' to 'Did he make a football move?Dallas Stars jerseys'" Vincent said New Jersey Devils jerseysthat no rule will be perfect, but the new proposal has wide support, Anaheim Ducks jerseysincluding from officials who were a part of the development processEdmonton Oilers jerseys. "When you have alignment Washington Capitals jerseys and agreement with the player and the fan and the coaches and the Philadelphia Flyers jerseysofficials," Vincent said, "that's gameColorado Avalanche jerseys over. What are we waiting on? That's what we had. You had a consensus that something needed to be done. Seattle Seahawks jerseys We got into the room. It Denver Broncos jerseysis perfect? No. But we're getting thereCarolina Panthers jerseys." The competition committee doesn'tDetroit Lions jerseys want to remove the third element entirely for two reasons. New England Patriots jerseys First, it would lead to fumble rulings instead of incompletions on "bang- bang"New York Giants jerseys plays. Second, it would eliminate San Diego Chargers jerseysthe ability to provide a Washington Redskins jerseysdefenseless receiver with protection in the immediate Chicago Bears jerseys moments after the ball arrives. The proposal will beAtlanta Falcons jerseys presented for vote to owners next week at the league's Green Bay Packers jerseysannual meetings in Orlando, Florida Kansas City Chiefs jerseys.
Цитировать
06.04.2018 23:46
ГостьЦитировать
09.04.2018 11:55
Гость
Coach Factory Outlet Store Online , Coach Outlet Stores , Oakley Sunglasses , Christian Louboutin Shoes , Ralph Lauren Polo , Cheap Ray Bans , Coach Outlet Online , Coach Factory Outlet , Coach Outlet , Coach Outlet Stores , Michael Kor Store Online , Michael Kors Outlet , Michael Kors Factory Outlet , Michael Kors Outlet Online , nike air max , Jordan shoes , cheap jordan , Tory Burch Outlet Online , tory burch outlet store , Oakley Canada , oakley sunglasses outlet , ray ban outlet , cheap ray ban sunglasses , coach outlet store US , north face jackets , Coach Outlet , the north face , Coach Factory Outlet Online , Coach Factory Outlet , polo ralph lauren outlet , Polo Ralph Lauren , yeezy boost , Christian Louboutin Outlet , adidas nmd shoes , Christian Louboutin Shoes , true religion jeans , true religion outlet , Pandora Jewelry Sale , Salvatore Ferragamo , The North Face Jackets , Ralph Lauren Outlet , Ray-Ban Sunglasses Outlet , Tory Burch Flats , Coach factory Outlet Store , Ray Ban Outlet , Coach Handbags Outlet , Oakley Sunglasses Outlet , Coach Outlet Store , Moncler Jackets , Fitflop Shoes , Prada Outlet Store , Coach Factory Outlet , Michael Kors Bags , Ray-Ban Sunglasses Outlet , oakley outlet , The North Face Jackets , Burberry Bags Sale , Ralph Lauren Outlet , Longchamp Handbags , Swarovski Outlet , Oakley Sunglasses , Timberland Boots , longchamp outlet , Ray-Ban Sunglasses Outlet , Retro Air Jodan Shoes , Timberland Boots Outlet , Kate Spade Outlet Store , Oakley Outlet , true religion outlet , Ed Hardy Outlet Store , Cheap Jordans , Christian Louboutin Outlet Store , Nike Outet Store , coach handbags outlet , michael kors store online , Coach Outlet Store Online , Michael Kors Outlet online , Coach Outlet , Michael Kors Outlet , cheap nike air max , Michael Kors Outlet , Ray Ban Outlet , Coach Factory Outlet , canada goose outlet store , nba jerseys cheap , ray ban canada , cheap nfl jerseys , oakley sunglasses cheap , Michael Kors outlet Online , Ray Ban Sunglasses , oakley sunglasses canada , Coach Outlet Store Online , Michael Kors Outlet , longchamps sac , montblanc pens , christian louboutin pas cher , Fitflops , tommy hilfiger outlet , coach factory outlet , sac longchamps pas cher , coach outlet store , Cheap Air Jordans Shoes , Pandora Jewelry Sale , Ray Ban Outlet , Salomon Running Shoes , Nike Air Max , Converse Outlet Store , Adidas Shoes , New Balance Outlet , Asics Sneakers , Giuseppe Zanotti , Ralph Lauren Outlet , Polo Ralph Lauren , adidas yeezy boost , adidas nmd mens , true religion jeans for men , air jordan 11 , swarovski crystal , canada goose , UGG Boots , jordan shoes for men , oakley Outlet , vans outlet store , Coach Outlet Online , nike shoes , ugg outlet store , Ugg Outlet , pandora jewelry , [url=http://www
Цитировать
10.04.2018 14:44
crothermbeme
The NFL jersesys shop scene of the postseason Saints's regrettable exit last year is still vivid. Defensive end-user Cameron Jordan believes that if the defense team is stronger then the SaintsShop NFL Jerseys By Team may get the Super Bowl. Into the offseason, Jordan has been trying very hard to recruit Endem Kong Su, but he was disappointed that Sue eventuallyBuy Custom NFL Jerseys chose the Lost and Lost Los Angeles, he chatted endlessly in the interview complained that Su could not wear the black shirt. "The ability Shop NFL Hatsto introduce players like Su is definitely a huge improvement, but it's clear he's more interested in Los Angeles." Jordan said in a live interview: "I'mShop NFL T-Shirts not saying I'm disappointed but just feel a bit sorry. The experience of the past year has given I know a lot, I think we had a chance to recruit him, butShop NFL Hoodie I didn't succeed.San Francisco 49ers Jerseys I think we can go fishing in the weekend in Louisiana, we can do everything and we can take him everywhere. The Super Bowl is even Philadelphia Eagles Jerseysmore eager to go further in the playoffs. The Rams have done a lot of big things during the offseason and will be our strongest Customized New England Patriots Jerseysopponents." It's a partnership with a defensive beast like Su that I believe is a dream for any player. Cameron JordanCustomized Cincinnati Bengals Jerseys also used to make a double-ghost match with Su, but in the twinkling of an eye, Su chose the league's best defensiveLos Angeles Rams Hats player, Aaron Donald, and turned from a teammate to an opponent. "I want to say that our defense was very good last year, but he needs aAtlanta Falcons Hats strong core. I just want more powerful teammates." Although he did not win the Soviet Union, the biggest thing the Saints team did during Jacksonville Jaguars Hoodiethe offseason was Renewed quarterback Drew Bliss, considering that Brisbane is 39 years old, the team has to find his successor.Washington Redskins Hoodie Judging from the team’s 27th pick, they have only two excellent quarterbacks. One is Lamar Jackson of the University of LouisvilleTennessee Titans Hoodie and the other is Mason-Lu of Oklahoma State. Astoria. If you are the Saint General Manager, then who would you choose? Cameron JordanDenver Broncos T-shirts gives such an answer. "If I'm looking for a future quarterback, then I'll give him the same treatment as Aaron Rogers. Let him learn aChicago Bears T-shirts few years behind Brisbane, and then let him play." Jordan pulled in the screen Mar-Jackson said that he clearly pointed out that the reporterArizona Cardinals T-shirts soon realized this: "Are you talking about Lamar Jackson?" Jordan joked: "No, no, no. I mean Sheldon-Jenkins of Louisville. "We Kansas City Chiefs Hatsknow that a few months of predictions may become meaningless in the hours of the NFL draft show. I don't know how Lamar Jackson willCustomized Jacksonville Jaguars Jerseys feel when he hears Cameron Jordan's remarks. Lang has a good intention, and the Saints also want to prevent the otherPittsburgh Steelers Jerseys team from winning.
Цитировать
26.04.2018 13:24
Гость
<a href="http://www.adidasyeezy-shoes.us">yeezy boost</a> <a href="http://www.coachhandbagsoutletstores.us.com">coach outlet store online</a> <a href="http://www.red11s.us.com">jordan 11 red</a> <a href="http://www.hoganscarpeonlineit.com">hogan outlet</a> <a href="http://www.vapormax-nike.us.com">nike air vapormax</a> <a href="http://www.bluetint.us">yeezy blue tint</a> <a href="http://www.adidas-outletstore.us.com">adidas outlet</a> <a href="http://www.nikefactorystores.us.com">nike factory outlet</a> <a href="http://www.rihannafenty.us.com">puma fenty</a> <a href="http://www.birkenstockoutletsandals.us.com">birkenstock shoes</a> <a href="http://www.jordans-retro.us.com">retro jordans</a> <a href="http://www.hogansitoufficiale.com">hogan sito ufficiale</a> <a href="http://www.nike-vapormax.fr">vapor max</a> <a href="http://www.kd10s.us.com">kd 10 shoes</a> <a href="http://www.pandoras-jewelry.us.com">pandora jewelry official site</a> <a href="http://www.pandorajewelrybracelet.us">pandora bracelet</a> <a href="http://www.skechers-shoes.org.uk">skechers uk</a> <a href="http://www.pandoras-charms.us.com">pandora charms sale clearance</a> <a href="http://www.pandorajewelry70offclearance.us.com">pandora charms sale clearance</a> <a href="http://www.pandorajewelrycharms.us">pandora bracelet</a> <a href="http://www.yeezysboost.fr">yeezy boost</a> <a href="http://www.vapor-max.us.com">nike air vapormax flyknit</a> <a href="http://www.poralphlaurenfactorystore.us.com">polo ralph lauren outlet</a> <a href="http://www.adidas-yeezy.ca">yeezy shoes</a> <a href="http://www.rihanna-puma.us.com">fenty puma</a> <a href="http://www.pandorajewelry-store.us.com">pandora jewelry</a> <a href="http://www.jimmychoooutlets.us.com">jimmy choo outlet</a> <a href="http://www.pandorajewelryscanada.ca">pandora jewelry</a> <a href="http://www.cheapnfljerseysnfls.us.com">cheap nfl jerseys china</a> <a href="http://www.red-bottoms-shoes.us">red bottom shoes</a> <a href="http://www.anellipandorait.com">anelli pandora</a> <a href="http://www.airjordansretro11.us">air jordan retro 11</a> <a href="http://www.yeezy--shoes.us.com">adidas yeezy</a> <a href="http://www.ralphlaurensaletuk.org.uk">ralph lauren</a> <a href="http://www.air-max-2018.us.com">nike air max 2018</a> <a href="http://www.winlike96.us.com">win like 96</a> <a href="http://www.fakeyeezyboost.us.com">fake yeezy</a> <a href="http://www.soccer-cleats.us.com">soccer cleats</a> <a href="http://www.nike-stores.us.com">nike factory store</a> <a href="http://www.redbottomslouboutin.us.com">red bottoms louboutin</a> <a href="http://www.yeezybelugav2.us">adidas yeezy beluga</a> <a href="http://www.canadgoosesale.us.com">canada goose</a> <a href="http://www.adidas--nmd.us.com">nmd adidas</a> <a href="http://www.goyard.us.org">goyard handbags</a> <a href="http://www.yeezy-beluga.us.com">beluga 2.0</a> <a href="http://www.canadagoosejacketoutlet.us">canada goose coats</a> <a href="http://www.gymred11.us.com">gym red 11s</a> <a href="http://www.supreme-clothings.us.com">supreme hoodie</a> <a href="http://www.vapormax-flyknit.fr">nike vapormax</a> <a href="http://www.jewelry-pandora.org.uk">pandora charms</a> <a href="http://www.fake-yeezys.us">fake yeezys</a> <a href="http://www.pandora-charm.us">pandora charms sale clearance</a> <a href="http://www.cheapsoccercleats.us.com">soccer shoes</a> <a href="http://www.supreme-newyork.us.com">supreme clothing</a> <a href="http://www.longchampbag.us">longchamp</a> <a href="http://www.northface-jacket.org.uk">north face uk</a> <a href="http://www.adidasyeezyit.com">yeezy boost 350</a> <a href="http://www.kyrie3s.us.com">kyrie 3nike kyrie 3</a> <a href="http://www.nflcheapjerseysfromchina.us.com">nfl jerseys from china</a> <a href="http://www.lacoste-poloshirts.us.com">lacoste polo shirts</a> <a href="http://www.huarache-shoes.us">huarache shoes</a> <a href="http://www.lebron15shoes.us">lebron shoes</a> <a href="http://www.jewelrypandoras.us.com">pandora</a> <a href="http://www.northfaceclearances.us">north face jackets clearance</a> <a href="http://www.curry4s.us">curry 4</a> <a href="http://www.wholesalejerseyschinasale.us.com">wholesale cheap jerseys china</a> <a href="http://www.kyrie4-shoes.us.com">kyrie 4</a> <a href="http://www.handbagsoutlet-michaelkors.us.com">michael kors handbags outlet</a> <a href="http://www.valentino-outletstore.us.com">valentino outlet</a> <a href="http://www.pandorasitoufficialeit.com">pandora bracciali</a> <a href="http://www.skechersoutletonline.us">skechers outlet online</a> <a href="http://www.cheapnike.us.com">nike shoes</a> <a href="http://www.pandorajewelrysite.us.com">pandora</a> <a href="http://www.louboutinoutletus.us.com">louboutin outlet</a> <a href="http://www.mbtshoes-clearance.us.com">mbt shoes clearance</a> <a href="http://www.pandora-ring.us.com">pandora rings</a> <a href="http://www.yeezyzebrav2.us.com">adidas yeezy zebra</a> <a href="http://www.pandorasale.us.com">pandora charms sale</a> <a href="http://www.kd10-shoes.us">kd 10 shoes</a> <a href="http://www.saclongchamps-soldes.fr">sac longchamp</a> <a href="http://www.underarmouroutletonline.us.com">under armour outlet</a> <a href="http://www.ralphlaurenfactorystore.us">ralph lauren outlet</a> <a href="http://www.thenorthfaceoutletonline.us.com">the north face outlet</a> <a href="http://www.vapormax.us.com">nike air vapormax flyknit</a> <a href="http://www.charmspandora.org.uk">pandora charms</a> <a href="http://www.yeezyboost350-v2.ca">yeezy</a> <a href="http://www.nike-outletonline.us.com">nike outlet</a> <a href="http://www.yeezy-it.com">yeezy boost 350 v2</a> <a href="http://www.jordan11-red.us.com">red jordan 11</a> <a href="http://www.pandorasbracelet.us.com">pandora bracelet</a> <a href="http://www.charms-pandora.org.uk">pandora charms uk</a> <a href="http://www.huarachenike.us.com">nike huarache</a> <a href="http://www.pandorauksale.org.uk">pandora uk</a> <a href="http://www.yeezyboost350v2.fr">yeezy boost</a> <a href="http://www.airjordan11swinlike82.us">jordan 11 win like 82</a> <a href="http://www.louboutin-outlets.us">louboutin outlet</a> <a href="http://www.nike-airmax2018.us">nike air max</a> <a href="http://www.jordan11winlike96.us.com">win like 96</a> <a href="http://www.supremehoodie.us">supreme clothing</a> <a href="http://www.nike-airvapormax.us">air vapormax</a>