↑ Наверх

C 8 марта!

  • 8 Марта 2017 г. в 06:04
  • 27 комментариев
  • 479 просмотров
Газета РБ поздравляет своих читательниц с Международным женским днем



Дорогие наши читательницы! От всей души поздравляем вас с замечательным весенним праздником - 8 марта! 

Этот красивый праздник в начале весны приходит к нам, когда всё оживает, расцветает и распускается. Пусть в вашей жизни будет вечная весна, пусть ярко светит солнце, пусть поют птицы, пусть дни будут светлыми и безоблачными.

Не секрет, что для большинства наших читательниц фраза "коня на скаку остановит" - вовсе не красивая метафора, а стиль жизни. Желаем вам всегда быть на коне и шутя преодолевать все жизненные препятствия, каждый день радоваться жизни, быть счастливыми и удачливыми! 

Оставайтесь с нами.
Loading...

Также читайте

Голков мочит Барданова?
  • 23 Марта в 18:00
  • 40 комментариев
Это вам не Итальянские баки
  • 23 Марта в 16:18
  • 19 комментариев
"Этого не будет"
  • 23 Марта в 16:12
  • 4 комментария
Ловушка для врио
  • 23 Марта в 11:05
  • 71 комментарий
08.03.2017 09:00
Гость
Спасибо.
Цитировать
08.03.2017 12:47
Гость
Недопраздник в недостране.
Цитировать
08.03.2017 13:32
Гость
Любите и будьте любимыми!
Цитировать
08.03.2017 13:38
Гость
Любите и будьте любимыми![/quote] Счастливыми и опасно красивыми!
Цитировать
08.03.2017 14:05
Гость
Гость: Любите и будьте любимыми!
Счастливыми и опасно красивыми![/b][/quote] " и опасно красивыми" .... все хотите какую то людям опасность представлять... ну и дебилы ...
Цитировать
08.03.2017 14:06
Гость
Гость:
Гость: Любите и будьте любимыми!
Счастливыми и опасно красивыми![/b]
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------" и опасно красивыми" .... все хотите какую то людям опасность представлять... ну и дебилы ...[/quote]
Цитировать
08.03.2017 14:33
Гость
местную жительницу с праздником весны поздравляю!так держать!
Цитировать
08.03.2017 17:55
Гость
Балтахрюшку тоже с праздником
Цитировать
08.03.2017 20:12
alla semenova
По результатам проверки 87% людей зара.жены парази.тами! КАЖДЫЙ ГОД ИЗ-ЗА ПАРА.ЗИТОВ НАЙДЕННЫХ В РЫБЕ, ОВОЩАХ И ФРУКТАХ, КУПЛЕННЫХ В МАГАЗИНАХ И НА РЫНКАХ умир.ают миллионы!Вот статья минз.драва как спаси себя и близких --- http://short.co.de/teP
Цитировать
08.03.2017 23:09
Гость
Как там насильника еще ловят?
Цитировать
09.03.2017 00:52
Гость
с какой целью интересуешься?ищут тебя,ищут...)
Цитировать
09.03.2017 01:41
Гость
Местную жительницу особо поздравляю!)
Цитировать
09.03.2017 03:52
mihailpopov92
Бросить курить теперь реально не проблема, я после 10 лет курения забил о сигаретах за 2 дня, очень простым и народным способом. Вот моя история http://dimonotsmoke.blogspot.com
Цитировать
09.03.2017 04:35
Аня Маслова
По результатам проверки 87% людей заражены паразитами! КАЖДЫЙ ГОД ИЗ-ЗА ПАРАЗИТОВ НАЙДЕННЫХ В РЫБЕ, ОВОЩАХ И ФРУКТАХ, КУПЛЕННЫХ В МАГАЗИНАХ И НА РЫНКАХ умирают миллионы!Вот статья минздрава как спаси себя и близких --- http://eta.pe/parazitu
Цитировать
09.03.2017 12:08
Гость
Бросить курить не хочется. Я после 50 лет курения забил очень простым и народным способом, курю дальше. СКурите и балдейте. Вот моя истроия!
Цитировать
09.03.2017 12:13
Гость
Аня Маслова: По результатам проверки 87% людей заражены паразитами! КАЖДЫЙ ГОД ИЗ-ЗА ПАРАЗИТОВ НАЙДЕННЫХ В РЫБЕ, ОВОЩАХ И ФРУКТАХ, КУПЛЕННЫХ В МАГАЗИНАХ И НА РЫНКАХ умирают миллионы!Вот статья минздрава как спаси себя и близких --- http://eta.pe/parazitu
Аня Маслова по результатам проверки у тебя на 100% мозг заражен паразитами! КАЖДЫЙ ДЕНЬ ИЗ ЗА ЭТИХ ПАРАЗИТОВ НАЙДЕННЫХ В ТВОЕЙ ГОЛОВЕ, КИШКАХ И ПОЛОВЫХ ОРГАНАХ НАЙДЕННЫХ НА ПОМОЙКЕ ты ежедневно постишь тут свою куиню! Вот. Спаси себя и родственников, убейся ап стену.-----
Цитировать
09.03.2017 17:42
Гость
Это куда ж на хуй такие цены ВЗДУЛИ НА ЦВЕТЫ ЕБАНЫЕ ЖИВОДЕРЫ БЕЗНЕСМЕНЫ ???!!!, что это за ебаная страна людоедов ??? женам уже цветов не купишь за такие людоедскаие цены !!!
Цитировать
09.03.2017 18:20
Гость
Гость: Это куда ж на хуй такие цены ВЗДУЛИ НА ЦВЕТЫ ЕБАНЫЕ ЖИВОДЕРЫ БЕЗНЕСМЕНЫ ???!!!, что это за ебаная страна людоедов ??? женам уже цветов не купишь за такие людоедскаие цены !!!
не матерись
Цитировать
09.03.2017 19:21
Гость
Гость:
Гость: Это куда ж на хуй такие цены ВЗДУЛИ НА ЦВЕТЫ ЕБАНЫЕ ЖИВОДЕРЫ БЕЗНЕСМЕНЫ ???!!!, что это за ебаная страна людоедов ??? женам уже цветов не купишь за такие людоедскаие цены !!!
не матерись
не нужно доводить людей . скоро будут громить магазины этих спекулянтов терпение народа на исходе.
Цитировать
09.03.2017 21:38
Местная жительница
Гость: местную жительницу с праздником весны поздравляю!так держать!
Гость: Местную жительницу особо поздравляю!)
СПАСИБО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Цитировать
10.03.2017 01:22
Настя Елова
Реальная причина раковых опухолей и 93% смертельных болезней - паразиты, живущие внутри людей! Заражен каждый! Как спасти свою жизнь, очистить и омолодить организм читайте в интервью с главным онко-паразитологом страны -- http://eta.pe/BioHelm
Цитировать
10.03.2017 01:26
Гость
Гость:
Гость: Это куда ж на хуй такие цены ВЗДУЛИ НА ЦВЕТЫ ЕБАНЫЕ ЖИВОДЕРЫ БЕЗНЕСМЕНЫ ???!!!, что это за ебаная страна людоедов ??? женам уже цветов не купишь за такие людоедскаие цены !!!
не матерись
Осталось только материться .. жены простых мужуков остались без цветов на М Ж Д !!! Почему за ценовым сговором барыг не надзирают прокуратуры ??
Цитировать
10.03.2017 18:13
damaspopov
Бросить курить теперь реально не проблема, я после 10 лет курения забил о сигаретах за 2 дня, очень простым и народным способом. Вот моя история http://dimonotsmoke.blogspot.com
Цитировать
11.03.2017 13:42
Гость
Cheap MLB Snapback hats Cheap Snapback hats Cheap Snapbacks Cheap NHL Sport Snapbacks Cheap NCAA College Hats Cheap NBA hats Cheap NFL hats cheap nba caps tisa snapback 2 Cheap MLB Snapback Cheap Snapback hats Cheap Snapbacks Cheap NHL Sport Snapbacks Cheap NCAA College Hats Cheap NBA Snapback Cheap NFL Snapback cheap nba caps tisa snapback 3 Cheap MLB Snapback Cheap Snapback hats Cheap Snapbacks Cheap NHL Sport Snapbacks Cheap NCAA College Hats Cheap NBA hats Cheap NFL hats cheap nba caps tisa snapback 4 Cheap MLB Snapback Cheap Snapback hats Cheap Snapbacks Cheap NHL Sport Snapbacks Cheap NCAA College Snapback Cheap NBA Snapback Cheap NFL Snapback cheap nba caps tisa snapback 5 Cheap MLB hats Cheap Snapback hats Cheap Snapbacks Cheap NHL Sport hats Cheap NCAA College hats Cheap NBA hats Cheap NFL Snapback hats cheap nba caps tisa snapback 6 Cheap MLB Snapbacks Cheap Snapback hats Cheap Snapbacks Cheap NHL Sport Snapbacks Cheap NCAA College Snapbacks Cheap NBA Snapbacks Cheap NFL Snapback cheap nba caps tisa snapback 7 Cheap MLB hats Cheap Snapback hats Cheap Snapbacks Cheap NHL Sport hats Cheap NCAA College hats Cheap NBA hats Cheap NFL hats cheap nba caps tisa snapback 8 Cheap MLB Snapbacks Cheap Snapback hats Cheap Snapbacks Cheap NHL Snapbacks Cheap NCAA College Snapbacks Cheap NBA Snapbacks Cheap NFL Snapback cheap nba caps tisa snapback 9 Cheap MLB Snapbacks Cheap Snapback hats Cheap Snapbacks Cheap NHL Snapbacks Cheap NCAA College Snapbacks Cheap NBA Snapbacks Cheap NFL Snapback cheap nba caps tisa snapback 10 cheap jordans Cheap Air Jordans cheap retro jordans cheap jordan shoes cheap jordans free shipping cheap jordans online cheap air jordans for sale Cheap Air Jordan12 Cheap Air Jordan 11 11 cheap jordans Cheap Air Jordans cheap retro jordans cheap jordan shoes cheap jordans free shipping cheap jordans online cheap air jordans for sale Cheap Air Jordan 12 Cheap Jordan 11 12 cheap jordans Cheap Air Jordans cheap retro jordans cheap jordan shoes cheap jordans free shipping cheap jordans online cheap air jordans for sale Cheap Air Jordan 12 Cheap Jordan 11 wholesale jordan shoes 13 cheap jordans Cheap Air Jordans cheap retro jordans cheap jordan shoes cheap jordans free shipping cheap jordans online cheap air jordans for sale Cheap Air Jordan 12 Cheap Jordan 11 wholesale jordan shoes 14 cheap jordans cheap jordans for sale Cheap Air Jordans cheap retro jordans cheap jordan shoes cheap jordans free shipping cheap jordans online cheap air jordans for sale Cheap Air Jordan 12 Cheap Jordan 11 wholesale jordan shoes
Цитировать
12.03.2017 16:14
Гость
Сделали шакалы из Государства криминально-бандитский отстойник ментов судей и силовиков коррумпированных на народные деньги налогоплательщиков.
Цитировать
14.03.2017 18:15
Гость
A lot of people are criticizing carpet as being a flooring alternative. It will surely benefit your current living parts, though. Stay with me, to learn what you should consider with regards to carpet as being a flooring option at your residence. homereality Numerous people have a very dream to be their individual boss. What on earth is very appealing will be the allure of developing your individual hours plus the chance for a good amount of money. Nevertheless, a numerous people are generally reluctant for you to strike out themselves. homeventure Before one particular embarks for the abode modernizing plan it is very important plan to the desired outcome of the total effort. What needs to be the focus place and precisely why, has to get considered. Merely by cleaning way up certain areas your home may get a fresh along with clean search. improvehouse Many everyone is curious regarding the things insider a new recording studio room. It is just not uncommon to view people are generally asking about it question as they are curios regarding the equipments within a recording studio room because those people equipments may lead to great music that they can love. insiderhome Interior property painting ideas include the simplest of solutions to transform your home easily, quickly and with a low finances. Doing the idea yourself along with executing your current creative property painting concepts would be sure that the charge aspect can be kept with the lowest. interiorhouse Organizing home business nightmares is usually a really painful element of running your home business. It may actually obstruct the success of your respective business in case you let it get rid of control. Here are several easy tricks to follow therefore you don't discover youself to be in this specific sticky predicament. organizehome It wasn't to much time ago that obtaining a truck equipment distributor meant a great deal of work, mls and hard work. These folks are the lifeblood for the majority of of each of our truck requires. There was a moment we may drive the road and see all over nevertheless shopaccessories Forever Existing Products is often a network marketing company, yet almost all of its Distributors will never know one thing about promoting. Find out the simplest way to get leads for ones Forever Existing Products organization, here. shopforever In our 7 Morning Belly Boost Diet Review you'll discover if the offer is worth the bucks or if it's going to just yet another waste involving money water-downed weight-loss system. Be sure you read this information before you put money into the 7 Morning Belly Boost Diet. shoppingblast The net has changed many things of precisely how people attempt their day-to-day routines. Communication happens to be that very much clearer, finding friends is currently a just click away and seeking information is conducted in a split second. It isn't question that quite a few things get changed currently. shoppingcraze One of those unfortunate ways to generate money currently is over the get paid to buy programs. People could possibly be wondering whether these types of programs could possibly be trustworthy, nevertheless truthfully, there are several scams, which could cheat people. shoppingprogram These days and nights, online searching is going up in India this also is mainly because that on-line shopping will be the most easy and easiest strategies to buying things for ones home and for ones family. shopwhat Shopping is just not called 'retail therapy' pertaining to no explanation. It could cheer way up an in any other case dull morning by treating you to ultimately a brand-new handbag as well as new tie up. But, being informed when spending on the key in a very recession. budgetshop Though the alternatives for corporate gift items is available everywhere, sometimes you still have a challenging time mulling and searching that you end up tired along with realized the amount time you've got wasted hopping derived from one of store to an alternative. In the world wide web, you can discover almost all the tasks that you may need. choiceshop As in case perpetually warm skies and many of the world's nearly all beautiful beach locations weren't ample, Southwest Fl offers a good amount of shopping methods of even essentially the most discriminating consumers. Three signature bank landmarks underscore the area's lure. styleshopping Los Angeles is well know for their excellent searching scene, and that is mainly owed on the Hollywood megastars who constantly need the most up-to-date and the top in manner. Keen shoppers get the most from the area by arranging before that they start his or her shopping. trendyshopping Every woman seeks some elegant and modern-day accessories for you to flaunt your ex style! Should you be one involving such girls then this information is customized for anyone. We all be aware that these types of handbags come up with a really pretty gift for virtually any girl no matter whether she's your current girlfriend, partner or little girl. cutefashion A manner club features numerous options available to comprehensive community assistance. Project concepts include cover drives, amassing used apparel for problem relief, raising money for the scholarship pay for or promoting a renowned fashion charitable trust. fashionclub Just since your budget is experiencing a pinch this doesn't happen mean you simply can't enjoy wearing the most up-to-date fashion tendencies. When was a final time anyone shopped in a very discount keep? If the way to a while you could be surprised with the affordable fashions there are in these people. netfashion If you could have ever removed shopping which has a teenage girl you already know that teenagers is usually a very discriminating bunch!. Their actual physical and mind growth ha them using many fashion what to improve his or her image along with their search. teensfashion Jewelry can be functional along with trendy in several ways, from expressing your specific personality, boosting your dress and complimenting your closet ensembles. Engagement along with wedding rings include the never-ending expression of your respective devoted enjoy. trendyfashion In modern day highly cut-throat business sector, subscribing for you to popular organization and financing magazines will be more important than ever. These buy and sell magazines may help you become upd ated while using current trends as part of your business area of interest. businessmag Being with the cutting border of organization trends could help companies coming from all sizes continue to be afloat, but this should be done in a very calculated fashion. The right mixture of marketing, administrative, sales, assist, and social websites provides the real key to good results. businesstrend In your eyes of an successful e-commerce company leader, a screwing up economy may not stop the puppy to earnings online. On the other hand, it may possibly contribute jointly factor for you to hinder your e-commerce business growing, but it's not at all the lone reason various other e-commerce businesses fail. commercebusiness The beneficial conditions that will helped travel the the latest private value boom get changed dramatically within the last few year. Future individual equity returns are going to be much under they were within the last few 5 years and can be quite disappointing for several investors. equitybusiness Ways of avoid nearly all mistakes manufactured by business newcomers. Leaning experience is really a lot positive perspective. Making faults is standard, but should be discouraged. Strategies of developing money rapid are described in lots of ways. fairbusiness Should you be looking on the se t-up a business online you may possibly consider identifying the most up-to-date business concepts, however that will not be the best course of action. In this information we discuss what on earth is the simplest way to create a new profitable organization and earn money online. latestbusiness When it relates to discount as well as wholesale travel there are many simple approaches that will help you be capable to always shell out the overall lowest price tag. At just about any given amount of time in the take a trip industry unique a lodge, a luxury crusie ship, an air carrier, a train a condo or maybe a tour, you will find there's 60% for you to 70% occupancy charge. travelagain Prague traveler information is readily available and required to have while planning your vacation to this lovely, ancient area. Prague happens to be the most popular spots in Core Europa pertaining to both vacation trips and end of the week getaways. travelfacts If lives was a new destination (which it can be) Purpose could be the reason to search.
Цитировать
15.03.2017 11:33
Гость
louis vuitton outlet stores nike tn pas cher louis vuitton outlet cheap basketball shoes ugg boots clearance adidas yeezy coach factory outlet replica watches louis vuitton outlet stores michael kors outlet online cheap snapbacks ray ban sunglasses ugg outlet cleveland cavaliers jerseys kobe shoes jordan femme pas cher louis vuitton outlet michael kors outlet pandora jewelry oakley sunglasses warriors jerseys mcm outlet broncos jerseys celine outlet giuseppe zanotti shoes christian louboutin outlet borse louis vuitton oakley store coach outlet online louboutin pas cher kobe bryant shoes mlb jerseys ralph lauren ralph lauren outlet ray ban sunglasses pittsburgh steelers jerseys ray ban wayfarer michael kors uk michael kors handbags ray ban sunglasses uk christian louboutin shoes oakley vault coach outlet louboutin outlet michael kors handbags adidas yeezy scarpe hogan ralph lauren outlet kevin durant shoes spurs jerseys coach outlet polo outlet michael kors outlet louboutin pas cher coach factory outlet bengals jerseys louis vuitton outlet nike roshe run pas cher bulls jerseys oakley sunglasses michael kors outlet beats headphones timberland boots knicks jerseys michael kors handbags oakley sunglasses jordan retro michael kors outlet ugg boots nfl jerseys wholesale true religion outlet sac louis vuitton coach outlet adidas nmd louis vuitton outlet louis vuitton handbags christian louboutin hollister outlet louis vuitton belt ray ban sunglasses louis vuitton outlet prada outlet louis vuitton handbags vikings jerseys chanel bags christian louboutin chaussures kate spade outlet mavericks jerseys ray ban canada wizards jerseys louis vuitton outlet louis vuitton belt louis vuitton ray ban sunglasses hollister kids longchamp pas cher christian louboutin uk clippers jerseys abercrombie and fitch ugg slippers ralph lauren uk instyler max air jordan miami heat jerseys ralph lauren uk polo ralph lauren true religion sale kate spade handbags toms wedges louis vuitton uk adidas yeezy christian louboutin boston celtics jerseys louis vuitton handbags canada goose outlet gucci handbags ray ban sunglasses rolex watches for sale louis vuitton outlet coach outlet michael kors outlet louis vuitton outlet polo ralph lauren coach outlet canada coach factory outlet louis vuitton purses nhl jerseys lunettes ray ban oakley sunglasses thunder jerseys asics shoes rolex watches tiffany and co chaussures christian louboutin ed hardy clothing chenlina20170315
Цитировать