↑ Наверх

Доходы Александра Голкова выросли до 5 миллионов

  • 2 Мая 2017 г. в 13:25
  • 50 комментариев
  • 1101 просмотр
Зато "доходы" супруги градоначалнька значительно упали - с 19-ти до 4-х тысяч рублей


Фото: russianstock.ru

Руководство Улан-Удэ, наконец, опубликовало сведения о доходах в 2016 году. Как и следовало ожидать, самый большой доход оказался у мэра Улан-Удэ

 В 2016 году он составил 5 миллионов 113 тысяч рублей. Это почти на 300 тысяч рублей больше, чем годом ранее. Судя по справке, в собственности у Александра Михайловича недвижимости нет, зато есть автомобиль Nissan Patrol. В пользовании у Александра Голкова жилой дом в 204 квадратных метра и земельный участок в 444 квадратных метра. Супруга мэра, обладающая квартирой в 84 квадратных метра, заработала в 2016 году 4 тысячи рублей.

По информации "МК", доход первого заместителя мэра Александра Иринчеева составил в 2016 году 2 миллиона 909 тысяч рублей. В собственности у первого зама столичного градоначальника две небольшие квартиры, одна из которых общедолевая. Машин нет. Супруга заработала за год 803 тысячи рублей. И ездит на Тойота RAV4.

Еще один заместитель мэра – Алексей Хандархаев, получил за 2016 год доход в сумме 2 миллиона 583 тысячи рублей. Имеется в собственности два больших земельных участка, один маленький жилой дом (19 квадратов) и обычная квартира. Передвигается на Mitsubishi Pagero. Его супруга, обладательница квартиры в доле и автомобиля ВАЗ 21093, заработала в 2016 году 603 тысячи 590 рублей.

Loading...

Также читайте

Сломано в Бурятии
  • 20 Октября в 10:42
  • 1 комментарий
Алексей Цыденов уволил Дмитрия Штэпу
  • 19 Октября в 16:21
  • 39 комментариев
Докторская - не колбаса, на всех не поделишь
  • 19 Октября в 10:16
  • 65 комментариев
02.05.2017 14:39
Гость
Партия "Яблоко" подала заявку в мэрию на проведение митинга за ликвидацию вип. пенсий. Рассмотрение в течении 10 дней. Просим поддержки у населения в борьбе против решения хурала о вип. пенсиях.
Цитировать
02.05.2017 14:43
Гость
Гость: Партия "Яблоко" подала заявку в мэрию на проведение митинга за ликвидацию вип. пенсий. Рассмотрение в течении 10 дней. Просим поддержки у населения в борьбе против решения хурала о вип. пенсиях.
И что? И что? И что?
Цитировать
02.05.2017 14:44
Гость
Гость:
Гость: Партия "Яблоко" подала заявку в мэрию на проведение митинга за ликвидацию вип. пенсий. Рассмотрение в течении 10 дней. Просим поддержки у населения в борьбе против решения хурала о вип. пенсиях.
И что? И что? И что?
А то! Местная Жительница, помоги им замутить митинг.
Цитировать
02.05.2017 14:48
Гость
Перед мэром стоит диллема. Надо слушаться Технократа, который против митинга и своего Фаворита Бато? Мне чоли треснуть или уйти в отпуск, грустно подумал мэр. Митинги им , блин, подавай. Мне тоже нужен митинг ПРОТИВ Смоляк!
Цитировать
02.05.2017 14:53
Гость
Кто-то из депутатов сказал на сессии, что вип-доплаты напрямую зависят от зарплаты экс-главы и врио. Поэтому Цыденов никогда не понизит их. Не будет он резать серпом по своим Фаберже.
Цитировать
02.05.2017 15:21
Гость
Гость: Перед мэром стоит диллема. Надо слушаться Технократа, который против митинга и своего Фаворита Бато? Мне чоли треснуть или уйти в отпуск, грустно подумал мэр. Митинги им , блин, подавай. Мне тоже нужен митинг ПРОТИВ Смоляк!
Голум скажет: На площади будет проходить День газонокосильщика. Теперь у нас Мир, Май и Благодать! А после выборов всех митингующих сожмут клещами.
Цитировать
02.05.2017 15:26
Гость
Супруга Голкова не работает что-ли?
Цитировать
02.05.2017 15:35
Гость
Гость: Супруга Голкова не работает что-ли?
а че ей работать когда саня работает днем и ночью даже из своего домашнего компа? все пишит и пилит
Цитировать
02.05.2017 15:47
Гость
ГОЛКОВ молодессссс!
Цитировать
02.05.2017 15:48
Гость
Раскулачат скоро.
Цитировать
02.05.2017 16:08
Гость
Гость:
Гость: Партия "Яблоко" подала заявку в мэрию на проведение митинга за ликвидацию вип. пенсий. Рассмотрение в течении 10 дней. Просим поддержки у населения в борьбе против решения хурала о вип. пенсиях.
И что? И что? И что?
Как поддержать?Присутствием на митинге,или как?
Цитировать
02.05.2017 16:16
Гость
О ПЛЕШИВЫЙ БОГАТЕЕТ ПРЯМО НА ГЛАЗАХ. МОЖЕТ СКОРО СЕБЕ НАКОНЕЦ ПЕРЕСАДКУ ВОЛОС СДЕЛАЕТ. А ТО ЕГО ПЛЕШЬ ПРЯМО НАКАЛЯЕТ. ФУУУУУУУУУУУ....
Цитировать
02.05.2017 16:45
Гость
всем им далеко до мишанина
Цитировать
02.05.2017 17:54
Гость
Гость:
Гость: Супруга Голкова не работает что-ли?
а че ей работать когда саня работает днем и ночью даже из своего домашнего компа? все пишит и пилит
он сочиняет тексты, а она стучит их по клаве )
Цитировать
02.05.2017 17:54
Гость
Гость: ГОЛКОВ молодессссс!
умочка! так их баранов, так их! )
Цитировать
02.05.2017 17:55
Гость
Гость:
Гость:
Гость: Партия "Яблоко" подала заявку в мэрию на проведение митинга за ликвидацию вип. пенсий. Рассмотрение в течении 10 дней. Просим поддержки у населения в борьбе против решения хурала о вип. пенсиях.
И что? И что? И что?
Как поддержать?Присутствием на митинге,или как?
максимум информации пожалуйста!
Цитировать
02.05.2017 17:56
Гость
Гость: О ПЛЕШИВЫЙ БОГАТЕЕТ ПРЯМО НА ГЛАЗАХ. МОЖЕТ СКОРО СЕБЕ НАКОНЕЦ ПЕРЕСАДКУ ВОЛОС СДЕЛАЕТ. А ТО ЕГО ПЛЕШЬ ПРЯМО НАКАЛЯЕТ. ФУУУУУУУУУУУ....
а че фуууу? ГошаКуценко отдыхает )
Цитировать
02.05.2017 17:57
Гость
Гость: всем им далеко до мишанина
+500 деЦкий лепет супротив него
Цитировать
02.05.2017 17:58
Гость
Гость:
Гость: всем им далеко до мишанина
+500 деЦкий лепет супротив него
вот он то работает,аки вол. Судя по его зряплате всю промышленность Бурятии поднял... или окончательно высосал
Цитировать
02.05.2017 18:13
Местная жительница
Гость:
Гость:
Гость: Партия "Яблоко" подала заявку в мэрию на проведение митинга за ликвидацию вип. пенсий. Рассмотрение в течении 10 дней. Просим поддержки у населения в борьбе против решения хурала о вип. пенсиях.
И что? И что? И что?
А то! Местная Жительница, помоги им замутить митинг.
А я кто вам, Аркаша?......Ну если че, то на такой митинг приду!......И не одна, нас тут много недовольных.
Цитировать
02.05.2017 18:42
karlovaru
Российские врачи бьют тревогу: бoльшинcтвo nрoдуктов на нaших cтoлaх и в хoлодильникe зарaжены невидимыми nарaзитами!Эта заразa накaпливаeтся в нашем oрганизмe и вызываeт большинство болeзней (в том числе рaк).Но этому есть спасение, теперь можно очистить организм и оздоровиться.Вот статья минздрава как спаси себя и своих близких --- http://upl.pp.ua/eda
Цитировать
02.05.2017 21:19
Гость
Цитировать
02.05.2017 22:11
Гость
Гость:
Гость: ГОЛКОВ молодессссс!
умочка! так их баранов, так их! )
НАШ МЭР ,МОЛОДЕСССС !!! МЫ ЕГО ЦАЛУЕМ ,ГОВОРИМ ,ЧТО ЛУБИМ !!!МОЛОДЕСССС!!!
Цитировать
02.05.2017 23:07
Гость
426000 в месяц, с каких денег? так он переплюнул министров под шумок. А в городе денег нет.
Цитировать
02.05.2017 23:18
Гость
Такая зарплата чтобы заниматься политикой? Здесь все больные на голову? В городе Улан-Удэ?
Цитировать
02.05.2017 23:32
Гость
Как у него сын-инвалид? Раскололся за гнилого отчима и дал признанку?
Цитировать
03.05.2017 00:04
Гость
Бедный Глеб, он не при чём. У него папашка чересчур желчный - ненавидит всех на свете за то, что родители были бедные, а сын уродился больной.
Цитировать
03.05.2017 00:40
Гость
Гость: 426000 в месяц, с каких денег? так он переплюнул министров под шумок. А в городе денег нет.
В Бурятии введено крепостное право - есть рабы и рабовладельцы. Рабы - народ. Рабовладельцы - депутаты НХ, проголосовавшие за ВИП-пенсии, со своими помощниками, министры с замами, мэр с зарплатой 426000 непонятно за что. Сокращать нужно зарплаты, денег то нет.
Цитировать
03.05.2017 00:43
Местная жительница
Гость: 426000 в месяц, с каких денег? так он переплюнул министров под шумок. А в городе денег нет.
Ну да, даже министров переплюнул! Вот где собака порыта!.......А еще там одна директорша даже его переплюнула...........Хочу работать в этой школе, там наверное технички получают по 30 тыщ, коль у этой такая зарплата?
Цитировать
03.05.2017 09:49
Гость
Гость:
Гость:
Гость: ГОЛКОВ молодессссс!
умочка! так их баранов, так их! )
НАШ МЭР ,МОЛОДЕСССС !!! МЫ ЕГО ЦАЛУЕМ ,ГОВОРИМ ,ЧТО ЛУБИМ !!!МОЛОДЕСССС!!!
еще и татушку на лысине сделай "2017 - 5 лямов". На зло врагам(горожанам), на радость друзьям(подельникам) ))))
Цитировать
03.05.2017 09:51
Гость
Гость: Бедный Глеб, он не при чём. У него папашка чересчур желчный - ненавидит всех на свете за то, что родители были бедные, а сын уродился больной.
мда уж, детская травма самая горькая, не излечимая. Бедное дитятко (((
Цитировать
03.05.2017 12:44
Гость
когда закончится этот чиновничий беспредел,может к приезду Путина будут митинги по этому поводу)(
Цитировать
03.05.2017 17:00
Гость
me adc5.3 michael kors outlet kate spade pandora charms burberry outlet online Ralph Lauren china factory sale michael kors bags burberry purse paul smith sale salomon shoes Abercrombie Fitch ray ban outlet michael kors outlet Michael Kors Canada Nike Hyperdunk Shoes pandora charms sale prada bags oakley sunglasses asics Australia mcm outlet online pandora charms pandora rings burberry outlet canada kate spade Free Run official prada site Mizuno Shoes coach purses ray ban sunglasses véronique Billat Ralph Lauren Polo ugg australia Ray Ban Outlet moncler us ugg uk coach outlet online prada bag moncler down jackets cheap ray ban sunglasses coach outlet michael kors nike australia nike jordan louis vuitton factory outlet pandora bracelet pandora australia abercrombie & fitch pandora uk burberry australia pandora necklaces ray ban prescription glasses adidas australia china wholesale michael kors purses kate spade outlet air jordan retro burberry scarf oakley frogskins sunglasses longchamp outlet mlb shop sunglasses hut prada outlet prada official site ugg boots kate spade bags ralph lauren australia louis vuitton outlet coach australia abercrombie and fitch coach outlet KD 8 shoes michael kors jet set tote yeezy boost 350 shoes nike shox shoes abercrombie us ray-ban sunglasses michael kors uk michael kors handbags moncler jacket michael kors outlet ray ban sunglasses Yeezy 350 coach factory Coach Sunglasses Outlet pandora rings sale michael kors outlet ray ban polarized kate spade handbags Pandora Charm coach outlet Jordan Retro Shoes pandora charms sale landing gears shoes online football jerseys Burberry outlet online top sunglasses pandora bracelets timberland boots michael kors mk outlet coach carter Nike Air Jordan burberry outlet Hugo Boss Store coach diaper bag coach outlet canada goose outlet cheap moncler jacket pandora charms uk Pandora bracelet ate spade handbags prada handbags Yeezy Boost 350 coach bags coach outlet Mizuno Shop Japan prada outlet prices authentic prada outlet online michael kors handbags moncler jacket michael kors outlet burberry canada michael kors outlet online authentic prada handbags outlet michael kors factory outlet nike lebron james oakley sunglasses nike shoes coach factory outlet online mens sunglasses cheap coach purse prada factory outlet online mlb.com Prada Factory Outlet nike jordan shoes air jordan shoes nike id prada us paul smith uk Nike Jordans hermes bag pandora ring michael kors online louboutin shoes coach sunglasses kate spade outlet online ray ban sunglasses burberry outlet [url=http:/
Цитировать
05.05.2017 11:38
Гость
nfl jersey wholesale burberry outlet store nfl jersey wholesale true religion jeans cheap jordan shoes cheap oakley sunglasses mulberry sale polo shirts coach outlet store online coach outlet online louis vuitton outlet coach outlet store online ray ban sunglasses christian louboutin uk pandora jewellery mulberry bags mulberry handbags louis vuitton mulberry handbags michael kors canada michael kors outlet lacoste polo shirts michael kors outlet online ralph lauren shirts ray ban sunglasses coach factory outlet louis vuitton michael kors outlet clearance polo outlet rolex outlet michael kors outlet louis vuitton outlet stores prada sunglasses ray-ban sunglasses cazal sunglasses louis vuitton outlet herve leger dresses replica watches ray ban sunglasses ray ban sunglasses uk fred perry polo ferragamo outlet kobe 9 oakley sunglasses coach outlet online birkenstock shoes cheap ray ban sunglasses michael kors outlet clearance polo ralph lauren polo outlet herve leger outlet adidas outlet store kevin durant shoes rolex watches instyler oakley sunglasses nike free running christian louboutin converse shoes sale ferragamo outlet oakley sunglasses wholesale coach outlet online fitflops shoes tods outlet online hollister shirts louis vuitton outlet oakley sunglasses longchamp oakley sunglasses sale reebok outlet store coach outlet tory burch outlet online store coach outlet oakley sunglasses swarovski jewelry cheap nfl jerseys fitflops sale clearance coach factory outlet longchamp outlet coach outlet online michael kors outlet lacoste shirts tory burch outlet nike shoes for women mulberry outlet,mulberry handbags outlet louis vuitton outlet nike trainers uk michael kors uk ecco outlet christian louboutin outlet christian louboutin mulberry outlet pandora outlet ray ban sunglasses outlet hermes birkin louis vuitton outlet coach outlet clearance michael kors outlet clearance cartier watches oakley sunglasses wholesale 20170505caihuali
Цитировать
05.05.2017 11:39
Гость
michael kors outlet online ray ban wayfarer michael kors outlet ralph lauren polo oakley sunglasses wholesale cheap jordans free shipping pandora outlet fitflops sale clearance michael kors ralph lauren polo oakley sunglasses juicy couture tracksuit louis vuitton hollister clothing store gucci outlet fitflops uk polo ralph lauren adidas shoes coach outlet online longchamp coach outlet clearance gucci outlet online mulberry handbags kate spade handbags pandora outlet christian louboutin uk chrome hearts outlet mcm backpack nike air max polo ralph lauren outlet louis vuitton outlet stores cheap jordans for sale longchamp outlet swarovski outlet ray ban sunglasses oakley sunglasses louis vuitton outlet ferragamo outlet coach outlet michael kors uk gucci outlet michael kors handbags michael kors outlet clearance ralph lauren outlet coach handbags outlet michael kors handbags clearance coach outlet online ray ban sunglasses air max 90 nba jerseys swarovski crystal coach factory outlet air max 90 tory burch outlet ed hardy clothing ray ban sunglasses uk christian louboutin shoes michael kors outlet stores nike outlet ralph lauren pas cher coach outlet coach outlet online ray ban sunglasses oakley sunglasses wholesale montblanc pens coach factory outlet cartier watches for women louis vuitton outlet true religion jeans sale michael kors outlet soccer shoes oakley sunglasses coach handbags oakley sunglasses christian louboutin outlet prada outlet ray ban sunglasses michael kors ray ban sunglasses christian louboutin shoes michael kors outlet clearance chrome hearts outlet oakley sunglasses sale michael kors factory outlet nba jerseys wholesale burberry outlet sale new balance outlet louis vuitton coach outlet beats by dr dre true religion jeans christian louboutin shoes tory burch outlet online louis vuitton handbags louis vuitton uk coach outlet oakley sunglasses wholesale michael kors outlet online gucci outlet oakley sunglasses wholesale 20170505caihuali
Цитировать
11.05.2017 10:38
Гость
There is such a desire,Coach Outlet in the summer Valentino Shoes night,Coach Outlet looking up at UGG Outlet the sky,True Religion Outlet when the Hollister Jeans meteor across, facing North Face Outlet the sky with a smile,Guess Factory promise a Hugo Boss misty read,Ralph Lauren Outlet hope wing can Skechers Shoes keep all my Marc Jacobs Outlet summer commemorative, collection of UGG Outlet Store summer flavor True Religion Outlet The But North Face Outlet the summer Tiffany Outlet seems to Burberry Outlet have not Ferragamo Shoes come for a long time, I almost forgot her breath,Vans Outlet I can do,Hollister Clothing but eager to Toms Outlet look forward NFL Jerseys to her Prada Outlet arrival Early summer, everything is Cheap Jordans still so tender.Toms Outlet The door of the gardenia has North Face Jackets grown buds.Skechers Shoes I walked from the side,Christian Louboutin Shoes the flowers have not bloom,Uggs Outlets but smell a touch of fragrance,Louis Vuitton Pas Cher can not help but raised the mouth,Burberry Outlet I looked back,Longchamp Pas Cher a white small gardenia has been unable to bear,Chan Luu the petals Kate Spade early bloom.The North Face Outlet I looked at her,Beats By Dr Dre u, you are Mont Blanc Pens also looking Oakley Outlet forward to summer So long bloom,Nike Hoodies is to meet New Jordans the summer Coach Factory Outlet mody Midsummer with the days of decadent loss and the arrival Michael Kors of gardenia opened a tree,Yeezy Boost 350 flowers are no Sac Louis Vuitton longer so The light,Coach Outlet Online but become rich,North Face Jackets gorgeous.North Face Outlet That the early opening Coach Purses of the small Coach Outlet gardenia has Ray Ban Sunglasses long been scattered,Michael Kors Outlet I do not feel Adidas Outlet some sorry,UGG Bailey Button she ushered Burberry Outlet in the summer, witnessed the time,Ray Ban Sunglasses but too late Coach Outlet to witness these bustling, but hastily passed by the late summer, gardenia tree full of garden flowers To leave,Kate Spade Outlet the moment they are Coach Outlet so rush to go.Chanel Outlet Summer gardenia Red Bottom Shoes fragrance has gone,Stephen Curry Jersey I do not give up,Marc Jacobs Handbags but fighting time,North Face Outlet can only let his sad,Nike Air Max Pas Cher any wasted. Those flowers,UGG Outlets the passing of the flowers,The North Face Jackets each of their horizon,Nike Outlet they and I like,New Balance Outlet after all,Nike Roshe Run Pas Cher can not retain Air Max 90 this bright summer. That day,Louis Vuitton Outlet I walked through the numerous Coach Outlet gardenia trees Michael Kors Outlet before passing,Coach Outlet once again smell the familiar gardenia flowers, faint, faint, fragrant; faint,?Red Bottom Shoes light, sad; also sad,Kevin Durant Shoes is also The tightness,Adidas Outlet tightly,North Face Outlet tightly caught the last Coach Outlet touch of summer.Coach Factory Outlet I am in silence,Ray Ban Outlet meditation: read summer,Marc Jacobs Handbags summer; Burberry Belt stay summer,Burberry Outlet trip summer.North Face Jackets I continue to meditate, just feel the smell of gardenia,Pandora Bracelet more ethereal, pull constantly,Coach Outlet and catch,Ugg Boots Sale farther and farther,North Face Outlet did not hear did not want to know,North Face Outlet fade memories will stop in which seconds, closed On the eyes fall, waiting for dawn quietly humming the song,Air Jordan Pas Cher any swing swing,I do not know Versace Belt at what time,Jimmy Choo Shoes the side Nike Roshe Run of the UGG Boots Black Friday space has been sitting on a person.Salvatore Ferragamo This summer let Toms Outlet me meet you! True Religion I look to her, or that she, that is called the summer wizard girl in general.New Balance Outlet You are deliberately come to me,North Face Outlet know that I will be here hey,Red Bottoms you still so smart,Michael Kors Handbags nothing to Coach Factory Outlet hide but you! She Alice a swing swing,North Face Outlet not long after, swing will be sluggish Kate Spade Outlet old and tall.Salomon Outlet She likes to swing,is well known,UGG Boots Outlet like me,Puma Outlet I did not think she could swing so high. I often come here,Giuseppe Shoes you can meet a lot of old classmates!ED Hardy Outlet She smiled
Цитировать
12.05.2017 14:52
aaronxu
No matter who, wherever you can simply use e-mail, e-wallet,Salomon Shoes?intelligence search like public services, a realistic city like the reality is built, and is spread to every corner of the world. The protagonist Xiao Ji Jian two is a personality introverted science boys,Michael Kors Outlet Store?during the summer by their own admired predecessors Shinohara Xia Xixi dragged her home Nagano Prefecture Ueda City. There lived from the Muromachi era has always been the Warring States, a family home. He is a 90-year-old great-grandmother,Michael Kors?Philipp Plein?doctor, fisherman, firefighter,?Ray Ban Sunglasses?waterway administrator, electrical shop owner, police, self-defense officer, primary school students until the baby, all walks of life relatives have. In this lively barracks spent the summer vacation, Kin II saw the array of active?Louis Vuitton Outlet?and harmonious home. One night, Kenyon received a?Acheter Philipp Pleinsuspicious mathematical intelligence contest e-mail could not help curiosity overnight to answer. But he did not know that it would have caused a catastrophe. In the virtual?G Star Jeans?city connected with the world oz appeared in a mystery of the same virtual image, since the perfect?Chrom Heartsoz management of the building password, was a group of people led by Health to rely on the form of intellectual competition analysis. Into the oz core management building, to seize more than 400 million people account, caused the world of chaos. So that traffic management system,Swarovski Outlet?emergency notification system paralysis, in the police station, fire station, hospital manufacturing chaos,Swarovski Braceletcausing great paralysis. Invasion of waterway management procedures, so that the city immersed in the water, to stop all kinds of financial flows,?Isabel Marant Shoesso that the whole of Japan into chaos. Caused a great uproar of the Arrow mother-in-law, in the face of Wang Huang lost people show the king style. The leader of the elderly as a weapon to take the lead in combat. In the analog connection with the virtual opponent against. But to simulate?Pandora Outlet the image in the OZ to seize the account of the individual display is forged personal display, and the reality of the health is?Oakley Outletalso because of this reason, was unwarranted arrest. In OZ, there is a group ofAsics Shoes?all kinds of fighting skills, in his management of the region, in accordance with certain rules, to carry out a variety of fighting the General Assembly. But the virtual opponent to cancel his management authority, the whole oz world have become a fighting stage. That is to say that the virtual opponent control countless accounts, and began to attack the real world. The story of the film occurred in Nagano Prefecture on?Bijoux Pandora?the city, "summer big battle" to the network of social and real family between the fetters as the theme, about the character of the weak and the crush of the older generation of girls Xi Xi, and Xia Xi's family, together to fight the world The story of the chaos crisis.Cheap NBA JerseysThe film conveys the relationship between the fetters of the family and the people. About the film leader in the array of the public male Xia Xi's 90-year-old grandmother Rong this role is the director of the fine director of the prototype. Takeda director holding the hope?Coach Outletthat my grandmother can see the mood to shoot the film. The film mainly describes a timid high school mathematics genius Xiaoji Jian two in the school Shinohara Shaxi's please, went to her grandmother's residence?Coach Outlet?in Ueda City to celebrate the grandmother's 90th birthday occurred in a series of stories. Jian Er in the chance to unlock a wonderful series of problems, then it was wrongly accused of invading the?Kenzovirtual world "OZ" and caused virtual and real world serious confusion of hackers, but this is actually a virtual artificial intelligence system Plan a large-scale plan. This makes it necessary to do all the ability to repair the?Isabel Marantdestruction of the virtual world, and with the crowd to try to prevent the artificial intelligence system to continue to cause more serious damage to real life.
Цитировать
12.05.2017 14:53
aaronxu
No matter who, wherever you can simply use e-mail, e-wallet,Salomon Shoes?intelligence search like public services, a realistic city like the reality is built, and is spread to every corner of the world. The protagonist Xiao Ji Jian two is a personality introverted science boys,Michael Kors Outlet Store?during the summer by their own admired predecessors Shinohara Xia Xixi dragged her home Nagano Prefecture Ueda City. There lived from the Muromachi era has always been the Warring States, a family home. He is a 90-year-old great-grandmother,Michael Kors?Philipp Plein?doctor, fisherman, firefighter,?Ray Ban Sunglasses?waterway administrator, electrical shop owner, police, self-defense officer, primary school students until the baby, all walks of life relatives have. In this lively barracks spent the summer vacation, Kin II saw the array of active?Louis Vuitton Outlet?and harmonious home. One night, Kenyon received a?Acheter Philipp Pleinsuspicious mathematical intelligence contest e-mail could not help curiosity overnight to answer. But he did not know that it would have caused a catastrophe. In the virtual?G Star Jeans?city connected with the world oz appeared in a mystery of the same virtual image, since the perfect?Chrom Heartsoz management of the building password, was a group of people led by Health to rely on the form of intellectual competition analysis. Into the oz core management building, to seize more than 400 million people account, caused the world of chaos. So that traffic management system,Swarovski Outlet?emergency notification system paralysis, in the police station, fire station, hospital manufacturing chaos,Swarovski Braceletcausing great paralysis. Invasion of waterway management procedures, so that the city immersed in the water, to stop all kinds of financial flows,?Isabel Marant Shoesso that the whole of Japan into chaos. Caused a great uproar of the Arrow mother-in-law, in the face of Wang Huang lost people show the king style. The leader of the elderly as a weapon to take the lead in combat. In the analog connection with the virtual opponent against. But to simulate?Pandora Outlet the image in the OZ to seize the account of the individual display is forged personal display, and the reality of the health is?Oakley Outletalso because of this reason, was unwarranted arrest. In OZ, there is a group ofAsics Shoes?all kinds of fighting skills, in his management of the region, in accordance with certain rules, to carry out a variety of fighting the General Assembly. But the virtual opponent to cancel his management authority, the whole oz world have become a fighting stage. That is to say that the virtual opponent control countless accounts, and began to attack the real world. The story of the film occurred in Nagano Prefecture on?Bijoux Pandora?the city, "summer big battle" to the network of social and real family between the fetters as the theme, about the character of the weak and the crush of the older generation of girls Xi Xi, and Xia Xi's family, together to fight the world The story of the chaos crisis.Cheap NBA JerseysThe film conveys the relationship between the fetters of the family and the people. About the film leader in the array of the public male Xia Xi's 90-year-old grandmother Rong this role is the director of the fine director of the prototype. Takeda director holding the hope?Coach Outletthat my grandmother can see the mood to shoot the film. The film mainly describes a timid high school mathematics genius Xiaoji Jian two in the school Shinohara Shaxi's please, went to her grandmother's residence?Coach Outlet?in Ueda City to celebrate the grandmother's 90th birthday occurred in a series of stories. Jian Er in the chance to unlock a wonderful series of problems, then it was wrongly accused of invading the?Kenzovirtual world "OZ" and caused virtual and real world serious confusion of hackers, but this is actually a virtual artificial intelligence system Plan a large-scale plan. This makes it necessary to do all the ability to repair the?Isabel Marantdestruction of the virtual world, and with the crowd to try to prevent the artificial intelligence system to continue to cause more serious damage to real life.
Цитировать
20.05.2017 12:42
Гость
HYst 2017.5.20 chaussures nike pas cher, cheap uggs for women, toms shoes outlet, ugg clearance, Nike Air 90, Nike Shox Cheap, canada goose jacket outlet, Christian Louboutin Heels, TOMS SHOES OUTLET, ugg factory outlet, ugg store, nike air jordan pas cher, Michael Kors Handbags Discount, Cheap Nike Air Huarache, Air Nike, Canada goose dam, billige nike sko, cheap nike air max, Michael Kors Outlet, Nike Air Jordan 11, Ugg Outlet Online Store, vans shoe store, Vans Black Sneakers, Nike Shox discount Sale, Yeezy Black, pandora jewelry store, Scarpe Air Max, Adidas Originals Stan Smith, Nike Factory Store, toms sale, Boty Nike Air, Doudoune Moncler Site Officiel, retro jordans for cheap, Cheap Air Max, UGG BOOTS FOR WOMEN, suivre un envoi, Ugg boots Sale, newest lebron shoes, Pandora Official Website, 23 IS BACK Store, Ugg Pas Cher En France, günstige nike schuhe, Nike Store, Cheap Louboutin Heels, Air Max 90, canada goose jackets on sale, Pandora Store, Adidas Superstar Sale Online, Uggs Pas Cher Soldes, new yeezy shoes, Nike Air Damen, hogan scontate, longchamp bags on sale, Canada Goose Outlet, womens nike air max, Nike Shoes Sale Store, TOMS OUTLET, nike air, Pandora Outlet, Coach Bags On Sale, TOMS For Sale, cheap uggs, ADIDAS NMD SALE ON LINE, nike sneakers, nike jordan shoes, nike sb stefan janoski, Cheap Toms Outlet Store, Pandora Store, Nike Air Sneakers, Pandora Store Sale, christian louboutin outlet, Air Max Pas Cher, Air max levně, Air max dam, goedkope nike air max, pandora beads, Ray Ban Sunglasses Cheap, Canada Goose Womens Coats, Moncler Jackets Discount Marketplace, Timberland Outlet, Michael Kors, chaussure basket homme, Air Jordan Retro Sale, Nike Shoes Discount Marketplace, louboutin heels, Uggs For Cheap, reebok running shoes, nike sportschuhe, Ugg Pas Cher Femme, Cheap Michael Kors, Nike Outlet, nike mercurial soccer cleats, Cheap Air Max Trainers, zapatillas nike baratas, New Air Max 2017, zapatilla adidas, Chaussure Air Max, Canada Goose Outlet, Nike Air Max Cheap, Nike Air Max Goedkoop, Toms Factory Outlet, Ray Ban Sunglasses Online, Discount Air Max, coach factory outlet online, Jordan Sneakers For Sale, Moncler Sale, Adidas Neo Discount Sale, Adidas Shoes Discount Marketplace, Jordan Shoes Air, fitflops sale uk, nike schuhe günstig, adidas outlet, Cheap True Religion Jeans, Doudoune Moncler Femme Pas Cher, Nike Roshe Run Sale, Moncler Outlet Online, Michael Kors Clearance, Official Toms Shoes Outlet, Nike Air Pas Cher, huarache sneakers, Boost Yeezy Sale On Line, new pandora charms, Boutique Ugg, Air Max Sneakers, Jordan Store, Nike Air Huarache For Sale, abercrombie and fitch store, Oakley Sunglasses Cheap, Doudoune Moncler Pas Cher, Chaussure Nike Air Max Pas Cher, Stone Island Outlet, Nike Soccer Cleats Boots, Hogan Outlet, Kobe Shoes Nike, Discount Christian Louboutin Shoes, Nike Air Women, Nike Zapatos, zapatos de futbol nike, Yeezy Boost Sale Online, air force one pas cher, Louboutin Wedding Shoes, zapatillas running, [url=http://www.huara