↑ Наверх

"К Богомоеву у меня претензий нет"

  • 3 Мая 2017 г. в 12:55
  • 41 комментарий
  • 1142 просмотра
Депутат Анатолий Асалханов, участник резонансной драки в Усть-Орде, не торопится давать показания против известного борца


Фото: Дмитрий Дмитриев/ВСП.ru

Напомним, 23 апреля в Иркутской области бурятский борец Александр Богомоев попал в реанимацию после драки. Сообщалось, что участвовали в ней как минимум три человека - кроме нашего борца, тренер Баир Ильин и депутат районной думы Анатолий Асалханов

 По данным некоторых СМИ, Богомоев и Ильин находились в состоянии алкогольного опьянения. Однако адвокат бурятского борца Антон Бусеев эту информацию в беседе с arigus.tv опроверг.

Накануне стали известны некоторые подробности произошедшего. В частности, было ещё раз отмечено, что случившееся стало следствием давнего и даже многолетнего личного конфликта между Ильиным и Асалхановым. А Александр Богомоев «просто оказался не в том месте и не в то время». Так же прокомментировал инцидент и сам Асалханов.

- К Богомоеву у меня претензий нет. И про него я говорить не буду. Он парень адекватный и здравый. Я его знаю и плохо про него говорить не хочу. Я подожду, какие показания он будет давать, - сообщил депутат журналистам.

Сам Александр Богомоев по-прежнему находится под наблюдением врачей. Напомним, 26 апреля его доставили в Иркутскую областную клиническую больницу. В Усть-Ордынской же больнице, где бурятский борец находился изначально, никаких прогнозов не делают. Вернётся ли Богомоев на ковёр, пока неизвестно.

Loading...

Также читайте

03.05.2017 14:15
Гость
двое дерутся третий не мешай, богомоев забыл старую истину и получил заслуженно
Цитировать
03.05.2017 14:50
Гость
"Знает кошка чье сало съела".
Цитировать
03.05.2017 15:07
Гость
Зато у Богомоева и борцов к тебе(отмороженому) ОЧЕНЬ большие претензии.
Цитировать
03.05.2017 15:45
Гость
Гость: двое дерутся третий не мешай, богомоев забыл старую истину и получил заслуженно
У борцов вопросов и претензий к асалханову много
Цитировать
03.05.2017 15:59
Гость
Гость:
Гость: двое дерутся третий не мешай, богомоев забыл старую истину и получил заслуженно
У борцов вопросов и претензий к асалханову много
он не давал им крышевать черных лесорубов? молодец асалханов, народ за тебя
Цитировать
03.05.2017 17:00
Гость
me adc5.3 michael kors outlet kate spade pandora charms burberry outlet online Ralph Lauren china factory sale michael kors bags burberry purse paul smith sale salomon shoes Abercrombie Fitch ray ban outlet michael kors outlet Michael Kors Canada Nike Hyperdunk Shoes pandora charms sale prada bags oakley sunglasses asics Australia mcm outlet online pandora charms pandora rings burberry outlet canada kate spade Free Run official prada site Mizuno Shoes coach purses ray ban sunglasses véronique Billat Ralph Lauren Polo ugg australia Ray Ban Outlet moncler us ugg uk coach outlet online prada bag moncler down jackets cheap ray ban sunglasses coach outlet michael kors nike australia nike jordan louis vuitton factory outlet pandora bracelet pandora australia abercrombie & fitch pandora uk burberry australia pandora necklaces ray ban prescription glasses adidas australia china wholesale michael kors purses kate spade outlet air jordan retro burberry scarf oakley frogskins sunglasses longchamp outlet mlb shop sunglasses hut prada outlet prada official site ugg boots kate spade bags ralph lauren australia louis vuitton outlet coach australia abercrombie and fitch coach outlet KD 8 shoes michael kors jet set tote yeezy boost 350 shoes nike shox shoes abercrombie us ray-ban sunglasses michael kors uk michael kors handbags moncler jacket michael kors outlet ray ban sunglasses Yeezy 350 coach factory Coach Sunglasses Outlet pandora rings sale michael kors outlet ray ban polarized kate spade handbags Pandora Charm coach outlet Jordan Retro Shoes pandora charms sale landing gears shoes online football jerseys Burberry outlet online top sunglasses pandora bracelets timberland boots michael kors mk outlet coach carter Nike Air Jordan burberry outlet Hugo Boss Store coach diaper bag coach outlet canada goose outlet cheap moncler jacket pandora charms uk Pandora bracelet ate spade handbags prada handbags Yeezy Boost 350 coach bags coach outlet Mizuno Shop Japan prada outlet prices authentic prada outlet online michael kors handbags moncler jacket michael kors outlet burberry canada michael kors outlet online authentic prada handbags outlet michael kors factory outlet nike lebron james oakley sunglasses nike shoes coach factory outlet online mens sunglasses cheap coach purse prada factory outlet online mlb.com Prada Factory Outlet nike jordan shoes air jordan shoes nike id prada us paul smith uk Nike Jordans hermes bag pandora ring michael kors online louboutin shoes coach sunglasses kate spade outlet online ray ban sunglasses burberry outlet [url=http:/
Цитировать
03.05.2017 17:02
Гость
Ну это тоже криминальный мажер бандит да ещё и в добавок депутат !!!., ДОКОЛЕ в Бурятии будет продолжаться ТАКОЙ БАРДАК ???, ГДЕ БАНДИТЫ ЗАНИМАЮТ ПОСТЫ ДЕПУТАТОВ ??? ВОТ ЧЕМ НУЖНО ВРИО Главы Бурятии ЦЫДЕНОВУ ЗАНЯТЬСЯ !!!!
Цитировать
03.05.2017 17:04
Гость
Гость: двое дерутся третий не мешай, богомоев забыл старую истину и получил заслуженно
+100500
Цитировать
03.05.2017 17:05
Гость
Гость: Ну это тоже криминальный мажер бандит да ещё и в добавок депутат !!!., ДОКОЛЕ в Бурятии будет продолжаться ТАКОЙ БАРДАК ???, ГДЕ БАНДИТЫ ЗАНИМАЮТ ПОСТЫ ДЕПУТАТОВ ??? ВОТ ЧЕМ НУЖНО ВРИО Главы Бурятии ЦЫДЕНОВУ ЗАНЯТЬСЯ !!!!
та пущай они друг дружку перережут. Бандиты-депутаты и бандиты-борявы
Цитировать
03.05.2017 17:16
Гость
Гость:
Гость: двое дерутся третий не мешай, богомоев забыл старую истину и получил заслуженно
+100500
Некоторые утверждают, что, якобы, в числе участников драки находился известный бурятский спортсмен, чемпион мира по вольной борьбе Александр Богомоев. Об этом, в частности, пишут пользователи соцсетей в популярном паблике «Аноним 03»: - Вчера была свидетельницей драки с охраной «Ерша». Первым было отказано во входе, в первых рядах со стороны нападавших был чемпион мира по вольной борьбе Александр Богомоев. http://www.infpol.ru/news/incidents/59180-v-nochnom-klube-ulan-ude-proizoshla-massovaya-draka/
Цитировать
03.05.2017 17:17
Гость
Гость:
Гость: двое дерутся третий не мешай, богомоев забыл старую истину и получил заслуженно
У борцов вопросов и претензий к асалханову много
мозги надо иметь, а не вопросы и претензии
Цитировать
03.05.2017 20:06
Гость
Гость:
Гость: Ну это тоже криминальный мажер бандит да ещё и в добавок депутат !!!., ДОКОЛЕ в Бурятии будет продолжаться ТАКОЙ БАРДАК ???, ГДЕ БАНДИТЫ ЗАНИМАЮТ ПОСТЫ ДЕПУТАТОВ ??? ВОТ ЧЕМ НУЖНО ВРИО Главы Бурятии ЦЫДЕНОВУ ЗАНЯТЬСЯ !!!!
та пущай они друг дружку перережут. Бандиты-депутаты и бандиты-борявы
В дела сферы "понятий" бандитов не нужно лезть - это не наши дела. А вот, что касается власти то бандиты никак не должны быть депутатами !!, т.к. депутат - это прежде всего человек представительской Государственной ВЛАСТИ, обладающий степенью неприкосновенности !!!, а во власти НЕ должно быть НИ ОДНОГО бандита . "катлеты отдельно мухи отдельно".
Цитировать
03.05.2017 20:09
Гость
Гость:
Гость: двое дерутся третий не мешай, богомоев забыл старую истину и получил заслуженно
У борцов вопросов и претензий к асалханову много
А такие вопросы нужно на трезвую голову и белым днем решать и причем - в правовом поле , а НЕ по "понятиям" ! Богомоев прежде всего спортсмен - чемпион !, а не гопник .
Цитировать
03.05.2017 22:44
Гость
Работал какой то Аслханов в Бур-золоте в Самарте не его ли родственник.
Цитировать
03.05.2017 23:18
Гость
Гость:
Гость:
Гость: двое дерутся третий не мешай, богомоев забыл старую истину и получил заслуженно
У борцов вопросов и претензий к асалханову много
мозги надо иметь, а не вопросы и претензии
там для мозгов места нет, у них там сломанные уши. И псе... (
Цитировать
03.05.2017 23:20
Гость
Гость:
Гость:
Гость: двое дерутся третий не мешай, богомоев забыл старую истину и получил заслуженно
+100500
Некоторые утверждают, что, якобы, в числе участников драки находился известный бурятский спортсмен, чемпион мира по вольной борьбе Александр Богомоев. Об этом, в частности, пишут пользователи соцсетей в популярном паблике «Аноним 03»: - Вчера была свидетельницей драки с охраной «Ерша». Первым было отказано во входе, в первых рядах со стороны нападавших был чемпион мира по вольной борьбе Александр Богомоев. http://www.infpol.ru/news/incidents/59180-v-nochnom-klube-ulan-ude-proizoshla-massovaya-draka/
ЧТД (что и требовалось доказать)
Цитировать
03.05.2017 23:21
Гость
Гость: Работал какой то Аслханов в Бур-золоте в Самарте не его ли родственник.
тогда уж лучше спроси: какой -то Асалханов работает в Саган-морине )))
Цитировать
03.05.2017 23:23
Гость
Гость:
Гость:
Гость: Ну это тоже криминальный мажер бандит да ещё и в добавок депутат !!!., ДОКОЛЕ в Бурятии будет продолжаться ТАКОЙ БАРДАК ???, ГДЕ БАНДИТЫ ЗАНИМАЮТ ПОСТЫ ДЕПУТАТОВ ??? ВОТ ЧЕМ НУЖНО ВРИО Главы Бурятии ЦЫДЕНОВУ ЗАНЯТЬСЯ !!!!
та пущай они друг дружку перережут. Бандиты-депутаты и бандиты-борявы
В дела сферы "понятий" бандитов не нужно лезть - это не наши дела. А вот, что касается власти то бандиты никак не должны быть депутатами !!, т.к. депутат - это прежде всего человек представительской Государственной ВЛАСТИ, обладающий степенью неприкосновенности !!!, а во власти НЕ должно быть НИ ОДНОГО бандита . "катлеты отдельно мухи отдельно".
Я тя умоляю!!! Глазки разуй и глянь на нашу антинародную бандитскую ОПГ "худлар"
Цитировать
03.05.2017 23:37
Гость
Гость:
Гость:
Гость:
Гость: Ну это тоже криминальный мажер бандит да ещё и в добавок депутат !!!., ДОКОЛЕ в Бурятии будет продолжаться ТАКОЙ БАРДАК ???, ГДЕ БАНДИТЫ ЗАНИМАЮТ ПОСТЫ ДЕПУТАТОВ ??? ВОТ ЧЕМ НУЖНО ВРИО Главы Бурятии ЦЫДЕНОВУ ЗАНЯТЬСЯ !!!!
та пущай они друг дружку перережут. Бандиты-депутаты и бандиты-борявы
В дела сферы "понятий" бандитов не нужно лезть - это не наши дела. А вот, что касается власти то бандиты никак не должны быть депутатами !!, т.к. депутат - это прежде всего человек представительской Государственной ВЛАСТИ, обладающий степенью неприкосновенности !!!, а во власти НЕ должно быть НИ ОДНОГО бандита . "катлеты отдельно мухи отдельно".
Я тя умоляю!!! Глазки разуй и глянь на нашу антинародную бандитскую ОПГ "худлар"
Это тебе нужно глазки разуть )))))))))) Т.к. бандюки и Хурал все даавно "срощены" и есть свой "пахан" в Хурале Доржиев с сыном гопником .. в общем всё , как на зоне )))))))
Цитировать
03.05.2017 23:38
Гость
Гость: Ну это тоже криминальный мажер бандит да ещё и в добавок депутат !!!., ДОКОЛЕ в Бурятии будет продолжаться ТАКОЙ БАРДАК ???, ГДЕ БАНДИТЫ ЗАНИМАЮТ ПОСТЫ ДЕПУТАТОВ ??? ВОТ ЧЕМ НУЖНО ВРИО Главы Бурятии ЦЫДЕНОВУ ЗАНЯТЬСЯ !!!!
Цитировать
03.05.2017 23:40
Гость
Тема гипер-актуальная для ВРИО Главы Бурятии Цыденова чистить органы власти Бурятии от бандитов и "понятий". Или сам будет по "фени ботать" ?
Цитировать
04.05.2017 01:11
Гость
в зону мороза
Цитировать
04.05.2017 10:50
Гость
Картинка из отзывов получается следующая: Асалханов с Ильиным слегка повздорили на мероприятии, после мероприятия Ильин взяв в сопровождающие Богомоева пошел поговорить с Асалхановым. Со двора Асалханова выскочила толпа вооруженная дубинками и ножами. Богомоева вырубили, после этого к нему подошел Асалханов и добил трубой или чем-то еще, а Ильину нанес удары ножом.
Цитировать
04.05.2017 11:48
Гость
от Мороза. Хм мутная история. Все-таки лучше меньше пить.
Цитировать
04.05.2017 17:56
Гость
Гость: от Мороза. Хм мутная история. Все-таки лучше меньше пить.
отморозки
Цитировать
04.05.2017 18:08
Гость
Гость: Картинка из отзывов получается следующая: Асалханов с Ильиным слегка повздорили на мероприятии, после мероприятия Ильин взяв в сопровождающие Богомоева пошел поговорить с Асалхановым. Со двора Асалханова выскочила толпа вооруженная дубинками и ножами. Богомоева вырубили, после этого к нему подошел Асалханов и добил трубой или чем-то еще, а Ильину нанес удары ножом.
аналогия с судебным делом Мимино: "Мизандари погнался за Папишвили, который укрылся от него в туалете. Валико джан постучал в дверь и сказал: «Здравствуй, дорогой, я тоже хочу".Этот потерпевший открыл дверь, Валико поймал и макнул его 3 раза. А она выскочила на улицу, и кричала: "Милиция, милиция!" А я сказал: «Валик-джан, пошли домой»… и пошли…"
Цитировать
05.05.2017 11:42
Гость
cheap nba jerseys louis vuitton handbags cheap oakley sunglasses lebron shoes true religion outlet coach factory outlet ferragamo shoes gucci site ufficiale michael kors outlet clearance cheap jordans ralph lauren polo ray ban sunglasses coach outlet canada coach outlet online coach factory outlet christian louboutin outlet nike trainers mac cosmetics sale coach outlet coach outlet store online coach outlet supra shoes sale longchamp polo ralph lauren bottega veneta outlet online nike air max coach outlet store online cheap oakley sunglasses polo ralph lauren longchamp outlet coach outlet store online louis vuitton pas cher yeezy boost michael kors outlet coach outlet online coach outlet store online polo outlet cheap ray ban sunglasses air max 90 michael kors nfl jersey wholesale cheap nike shoes ferragamo shoes fitflops beats by dre iphone case uk nike shoes yeezy boost 350 polo outlet supra shoes ray ban sunglasses cheap oakley sunglasses polo outlet cheap jordans hollister shirts ralph lauren outlet polo ralph lauren puma outlet fitflops shoes coach factory outlet hermes outlet coach outlet online sac louis vuitton pas cher soccer cleats coach outlet air max uk nike trainers rolex watches replica watches gucci bags ysl outlet hollister uk michael kors outlet online kate spade ralph lauren outlet louis vuitton outlet coach outlet coach outlet online oakley sunglasses oakley sunglasses oakley sunglasses louis vuitton outlet cartier watches for sale nfl jersey hollister clothing giuseppe zanotti shoes burberry outlet store michael kors outlet online ralph lauren longchamp outlet hollister clothing mont blanc outlet cheap ray ban sunglasses coach outlet clearance fitflops fitflops outlet coach outlet store online coach factory outlet swarovski crystal mizuno shoes 20170505caihuali
Цитировать
05.05.2017 14:08
Гость
Гость: аналогия с судебным делом Мимино: "Мизандари погнался за Папишвили, который укрылся от него в туалете. Валико джан постучал в дверь и сказал: «Здравствуй, дорогой, я тоже хочу".Этот потерпевший открыл дверь, Валико поймал и макнул его 3 раза. А она выскочила на улицу, и кричала: "Милиция, милиция!" А я сказал: «Валик-джан, пошли домой»… и пошли…"
))))))
Цитировать
05.05.2017 20:04
Гость
Гость: Ну это тоже криминальный мажер бандит да ещё и в добавок депутат !!!., ДОКОЛЕ в Бурятии будет продолжаться ТАКОЙ БАРДАК ???, ГДЕ БАНДИТЫ ЗАНИМАЮТ ПОСТЫ ДЕПУТАТОВ ??? ВОТ ЧЕМ НУЖНО ВРИО Главы Бурятии ЦЫДЕНОВУ ЗАНЯТЬСЯ !!!!
Причем тут Бурятия и Цыденов? Асалханов по всей видимости депутат районной Думы одного из районов Усть-Ордынского Округа. У Левченко за все-про-все спрашивайте... ЛОЛ)))
Цитировать
05.05.2017 20:23
Гость
Какой симпатичный мужчина на больничной койке
Цитировать
06.05.2017 10:06
Гость
Гость: Какой симпатичный мужчина на больничной койке
Хороший вывод из всей статьи.
Цитировать
06.05.2017 13:40
Гость
Асалханов бьет лежачего человека металлической трубой до разрыва селезенки и потом говорит, что у него нет претензий???
Цитировать
07.05.2017 13:50
Гость
Гость:
Гость: Ну это тоже криминальный мажер бандит да ещё и в добавок депутат !!!., ДОКОЛЕ в Бурятии будет продолжаться ТАКОЙ БАРДАК ???, ГДЕ БАНДИТЫ ЗАНИМАЮТ ПОСТЫ ДЕПУТАТОВ ??? ВОТ ЧЕМ НУЖНО ВРИО Главы Бурятии ЦЫДЕНОВУ ЗАНЯТЬСЯ !!!!
Причем тут Бурятия и Цыденов? Асалханов по всей видимости депутат районной Думы одного из районов Усть-Ордынского Округа. У Левченко за все-про-все спрашивайте... ЛОЛ)))
Кто конкретно этот Левченко ??, ни начальник ли су мвд рб ?
Цитировать
07.05.2017 16:52
Гость
Мороз натворил делов,разборки еще будут.
Цитировать
08.05.2017 19:09
Гость
Гость:
Гость:
Гость: двое дерутся третий не мешай, богомоев забыл старую истину и получил заслуженно
У борцов вопросов и претензий к асалханову много
А такие вопросы нужно на трезвую голову и белым днем решать и причем - в правовом поле , а НЕ по "понятиям" ! Богомоев прежде всего спортсмен - чемпион !, а не гопник .
+100500
Цитировать
08.05.2017 19:13
Гость
Гость: Асалханов бьет лежачего человека металлической трубой до разрыва селезенки и потом говорит, что у него нет претензий???
как титулованный борява впал в туше перед жителем Усть-Орды? Этот лежачий человек приполз на ушах на территорию частной собственности жителя поселка?
Цитировать
09.05.2017 13:42
Гость
К Морозу надо было придти с калашом,припугнуть надобно было.Да и давно пора разрешить огнестрел в России.
Цитировать
11.05.2017 10:36
Гость
There is such a desire,Coach Outlet in the summer Valentino Shoes night,Coach Outlet looking up at UGG Outlet the sky,True Religion Outlet when the Hollister Jeans meteor across, facing North Face Outlet the sky with a smile,Guess Factory promise a Hugo Boss misty read,Ralph Lauren Outlet hope wing can Skechers Shoes keep all my Marc Jacobs Outlet summer commemorative, collection of UGG Outlet Store summer flavor True Religion Outlet The But North Face Outlet the summer Tiffany Outlet seems to Burberry Outlet have not Ferragamo Shoes come for a long time, I almost forgot her breath,Vans Outlet I can do,Hollister Clothing but eager to Toms Outlet look forward NFL Jerseys to her Prada Outlet arrival Early summer, everything is Cheap Jordans still so tender.Toms Outlet The door of the gardenia has North Face Jackets grown buds.Skechers Shoes I walked from the side,Christian Louboutin Shoes the flowers have not bloom,Uggs Outlets but smell a touch of fragrance,Louis Vuitton Pas Cher can not help but raised the mouth,Burberry Outlet I looked back,Longchamp Pas Cher a white small gardenia has been unable to bear,Chan Luu the petals Kate Spade early bloom.The North Face Outlet I looked at her,Beats By Dr Dre u, you are Mont Blanc Pens also looking Oakley Outlet forward to summer So long bloom,Nike Hoodies is to meet New Jordans the summer Coach Factory Outlet mody Midsummer with the days of decadent loss and the arrival Michael Kors of gardenia opened a tree,Yeezy Boost 350 flowers are no Sac Louis Vuitton longer so The light,Coach Outlet Online but become rich,North Face Jackets gorgeous.North Face Outlet That the early opening Coach Purses of the small Coach Outlet gardenia has Ray Ban Sunglasses long been scattered,Michael Kors Outlet I do not feel Adidas Outlet some sorry,UGG Bailey Button she ushered Burberry Outlet in the summer, witnessed the time,Ray Ban Sunglasses but too late Coach Outlet to witness these bustling, but hastily passed by the late summer, gardenia tree full of garden flowers To leave,Kate Spade Outlet the moment they are Coach Outlet so rush to go.Chanel Outlet Summer gardenia Red Bottom Shoes fragrance has gone,Stephen Curry Jersey I do not give up,Marc Jacobs Handbags but fighting time,North Face Outlet can only let his sad,Nike Air Max Pas Cher any wasted. Those flowers,UGG Outlets the passing of the flowers,The North Face Jackets each of their horizon,Nike Outlet they and I like,New Balance Outlet after all,Nike Roshe Run Pas Cher can not retain Air Max 90 this bright summer. That day,Louis Vuitton Outlet I walked through the numerous Coach Outlet gardenia trees Michael Kors Outlet before passing,Coach Outlet once again smell the familiar gardenia flowers, faint, faint, fragrant; faint,?Red Bottom Shoes light, sad; also sad,Kevin Durant Shoes is also The tightness,Adidas Outlet tightly,North Face Outlet tightly caught the last Coach Outlet touch of summer.Coach Factory Outlet I am in silence,Ray Ban Outlet meditation: read summer,Marc Jacobs Handbags summer; Burberry Belt stay summer,Burberry Outlet trip summer.North Face Jackets I continue to meditate, just feel the smell of gardenia,Pandora Bracelet more ethereal, pull constantly,Coach Outlet and catch,Ugg Boots Sale farther and farther,North Face Outlet did not hear did not want to know,North Face Outlet fade memories will stop in which seconds, closed On the eyes fall, waiting for dawn quietly humming the song,Air Jordan Pas Cher any swing swing,I do not know Versace Belt at what time,Jimmy Choo Shoes the side Nike Roshe Run of the UGG Boots Black Friday space has been sitting on a person.Salvatore Ferragamo This summer let Toms Outlet me meet you! True Religion I look to her, or that she, that is called the summer wizard girl in general.New Balance Outlet You are deliberately come to me,North Face Outlet know that I will be here hey,Red Bottoms you still so smart,Michael Kors Handbags nothing to Coach Factory Outlet hide but you! She Alice a swing swing,North Face Outlet not long after, swing will be sluggish Kate Spade Outlet old and tall.Salomon Outlet She likes to swing,is well known,UGG Boots Outlet like me,Puma Outlet I did not think she could swing so high. I often come here,Giuseppe Shoes you can meet a lot of old classmates!ED Hardy Outlet She smiled
Цитировать
12.05.2017 14:42
aaronxu
No matter who, wherever you can simply use e-mail, e-wallet,Salomon Shoes?intelligence search like public services, a realistic city like the reality is built, and is spread to every corner of the world. The protagonist Xiao Ji Jian two is a personality introverted science boys,Michael Kors Outlet Store?during the summer by their own admired predecessors Shinohara Xia Xixi dragged her home Nagano Prefecture Ueda City. There lived from the Muromachi era has always been the Warring States, a family home. He is a 90-year-old great-grandmother,Michael Kors?Philipp Plein?doctor, fisherman, firefighter,?Ray Ban Sunglasses?waterway administrator, electrical shop owner, police, self-defense officer, primary school students until the baby, all walks of life relatives have. In this lively barracks spent the summer vacation, Kin II saw the array of active?Louis Vuitton Outlet?and harmonious home. One night, Kenyon received a?Acheter Philipp Pleinsuspicious mathematical intelligence contest e-mail could not help curiosity overnight to answer. But he did not know that it would have caused a catastrophe. In the virtual?G Star Jeans?city connected with the world oz appeared in a mystery of the same virtual image, since the perfect?Chrom Heartsoz management of the building password, was a group of people led by Health to rely on the form of intellectual competition analysis. Into the oz core management building, to seize more than 400 million people account, caused the world of chaos. So that traffic management system,Swarovski Outlet?emergency notification system paralysis, in the police station, fire station, hospital manufacturing chaos,Swarovski Braceletcausing great paralysis. Invasion of waterway management procedures, so that the city immersed in the water, to stop all kinds of financial flows,?Isabel Marant Shoesso that the whole of Japan into chaos. Caused a great uproar of the Arrow mother-in-law, in the face of Wang Huang lost people show the king style. The leader of the elderly as a weapon to take the lead in combat. In the analog connection with the virtual opponent against. But to simulate?Pandora Outlet the image in the OZ to seize the account of the individual display is forged personal display, and the reality of the health is?Oakley Outletalso because of this reason, was unwarranted arrest. In OZ, there is a group ofAsics Shoes?all kinds of fighting skills, in his management of the region, in accordance with certain rules, to carry out a variety of fighting the General Assembly. But the virtual opponent to cancel his management authority, the whole oz world have become a fighting stage. That is to say that the virtual opponent control countless accounts, and began to attack the real world. The story of the film occurred in Nagano Prefecture on?Bijoux Pandora?the city, "summer big battle" to the network of social and real family between the fetters as the theme, about the character of the weak and the crush of the older generation of girls Xi Xi, and Xia Xi's family, together to fight the world The story of the chaos crisis.Cheap NBA JerseysThe film conveys the relationship between the fetters of the family and the people. About the film leader in the array of the public male Xia Xi's 90-year-old grandmother Rong this role is the director of the fine director of the prototype. Takeda director holding the hope?Coach Outletthat my grandmother can see the mood to shoot the film. The film mainly describes a timid high school mathematics genius Xiaoji Jian two in the school Shinohara Shaxi's please, went to her grandmother's residence?Coach Outlet?in Ueda City to celebrate the grandmother's 90th birthday occurred in a series of stories. Jian Er in the chance to unlock a wonderful series of problems, then it was wrongly accused of invading the?Kenzovirtual world "OZ" and caused virtual and real world serious confusion of hackers, but this is actually a virtual artificial intelligence system Plan a large-scale plan. This makes it necessary to do all the ability to repair the?Isabel Marantdestruction of the virtual world, and with the crowd to try to prevent the artificial intelligence system to continue to cause more serious damage to real life.
Цитировать
12.05.2017 14:51
aaronxu
No matter who, wherever you can simply use e-mail, e-wallet,Salomon Shoes?intelligence search like public services, a realistic city like the reality is built, and is spread to every corner of the world. The protagonist Xiao Ji Jian two is a personality introverted science boys,Michael Kors Outlet Store?during the summer by their own admired predecessors Shinohara Xia Xixi dragged her home Nagano Prefecture Ueda City. There lived from the Muromachi era has always been the Warring States, a family home. He is a 90-year-old great-grandmother,Michael Kors?Philipp Plein?doctor, fisherman, firefighter,?Ray Ban Sunglasses?waterway administrator, electrical shop owner, police, self-defense officer, primary school students until the baby, all walks of life relatives have. In this lively barracks spent the summer vacation, Kin II saw the array of active?Louis Vuitton Outlet?and harmonious home. One night, Kenyon received a?Acheter Philipp Pleinsuspicious mathematical intelligence contest e-mail could not help curiosity overnight to answer. But he did not know that it would have caused a catastrophe. In the virtual?G Star Jeans?city connected with the world oz appeared in a mystery of the same virtual image, since the perfect?Chrom Heartsoz management of the building password, was a group of people led by Health to rely on the form of intellectual competition analysis. Into the oz core management building, to seize more than 400 million people account, caused the world of chaos. So that traffic management system,Swarovski Outlet?emergency notification system paralysis, in the police station, fire station, hospital manufacturing chaos,Swarovski Braceletcausing great paralysis. Invasion of waterway management procedures, so that the city immersed in the water, to stop all kinds of financial flows,?Isabel Marant Shoesso that the whole of Japan into chaos. Caused a great uproar of the Arrow mother-in-law, in the face of Wang Huang lost people show the king style. The leader of the elderly as a weapon to take the lead in combat. In the analog connection with the virtual opponent against. But to simulate?Pandora Outlet the image in the OZ to seize the account of the individual display is forged personal display, and the reality of the health is?Oakley Outletalso because of this reason, was unwarranted arrest. In OZ, there is a group ofAsics Shoes?all kinds of fighting skills, in his management of the region, in accordance with certain rules, to carry out a variety of fighting the General Assembly. But the virtual opponent to cancel his management authority, the whole oz world have become a fighting stage. That is to say that the virtual opponent control countless accounts, and began to attack the real world. The story of the film occurred in Nagano Prefecture on?Bijoux Pandora?the city, "summer big battle" to the network of social and real family between the fetters as the theme, about the character of the weak and the crush of the older generation of girls Xi Xi, and Xia Xi's family, together to fight the world The story of the chaos crisis.Cheap NBA JerseysThe film conveys the relationship between the fetters of the family and the people. About the film leader in the array of the public male Xia Xi's 90-year-old grandmother Rong this role is the director of the fine director of the prototype. Takeda director holding the hope?Coach Outletthat my grandmother can see the mood to shoot the film. The film mainly describes a timid high school mathematics genius Xiaoji Jian two in the school Shinohara Shaxi's please, went to her grandmother's residence?Coach Outlet?in Ueda City to celebrate the grandmother's 90th birthday occurred in a series of stories. Jian Er in the chance to unlock a wonderful series of problems, then it was wrongly accused of invading the?Kenzovirtual world "OZ" and caused virtual and real world serious confusion of hackers, but this is actually a virtual artificial intelligence system Plan a large-scale plan. This makes it necessary to do all the ability to repair the?Isabel Marantdestruction of the virtual world, and with the crowd to try to prevent the artificial intelligence system to continue to cause more serious damage to real life.
Цитировать
20.05.2017 12:42
Гость
HYst 2017.5.20 chaussures nike pas cher, cheap uggs for women, toms shoes outlet, ugg clearance, Nike Air 90, Nike Shox Cheap, canada goose jacket outlet, Christian Louboutin Heels, TOMS SHOES OUTLET, ugg factory outlet, ugg store, nike air jordan pas cher, Michael Kors Handbags Discount, Cheap Nike Air Huarache, Air Nike, Canada goose dam, billige nike sko, cheap nike air max, Michael Kors Outlet, Nike Air Jordan 11, Ugg Outlet Online Store, vans shoe store, Vans Black Sneakers, Nike Shox discount Sale, Yeezy Black, pandora jewelry store, Scarpe Air Max, Adidas Originals Stan Smith, Nike Factory Store, toms sale, Boty Nike Air, Doudoune Moncler Site Officiel, retro jordans for cheap, Cheap Air Max, UGG BOOTS FOR WOMEN, suivre un envoi, Ugg boots Sale, newest lebron shoes, Pandora Official Website, 23 IS BACK Store, Ugg Pas Cher En France, günstige nike schuhe, Nike Store, Cheap Louboutin Heels, Air Max 90, canada goose jackets on sale, Pandora Store, Adidas Superstar Sale Online, Uggs Pas Cher Soldes, new yeezy shoes, Nike Air Damen, hogan scontate, longchamp bags on sale, Canada Goose Outlet, womens nike air max, Nike Shoes Sale Store, TOMS OUTLET, nike air, Pandora Outlet, Coach Bags On Sale, TOMS For Sale, cheap uggs, ADIDAS NMD SALE ON LINE, nike sneakers, nike jordan shoes, nike sb stefan janoski, Cheap Toms Outlet Store, Pandora Store, Nike Air Sneakers, Pandora Store Sale, christian louboutin outlet, Air Max Pas Cher, Air max levně, Air max dam, goedkope nike air max, pandora beads, Ray Ban Sunglasses Cheap, Canada Goose Womens Coats, Moncler Jackets Discount Marketplace, Timberland Outlet, Michael Kors, chaussure basket homme, Air Jordan Retro Sale, Nike Shoes Discount Marketplace, louboutin heels, Uggs For Cheap, reebok running shoes, nike sportschuhe, Ugg Pas Cher Femme, Cheap Michael Kors, Nike Outlet, nike mercurial soccer cleats, Cheap Air Max Trainers, zapatillas nike baratas, New Air Max 2017, zapatilla adidas, Chaussure Air Max, Canada Goose Outlet, Nike Air Max Cheap, Nike Air Max Goedkoop, Toms Factory Outlet, Ray Ban Sunglasses Online, Discount Air Max, coach factory outlet online, Jordan Sneakers For Sale, Moncler Sale, Adidas Neo Discount Sale, Adidas Shoes Discount Marketplace, Jordan Shoes Air, fitflops sale uk, nike schuhe günstig, adidas outlet, Cheap True Religion Jeans, Doudoune Moncler Femme Pas Cher, Nike Roshe Run Sale, Moncler Outlet Online, Michael Kors Clearance, Official Toms Shoes Outlet, Nike Air Pas Cher, huarache sneakers, Boost Yeezy Sale On Line, new pandora charms, Boutique Ugg, Air Max Sneakers, Jordan Store, Nike Air Huarache For Sale, abercrombie and fitch store, Oakley Sunglasses Cheap, Doudoune Moncler Pas Cher, Chaussure Nike Air Max Pas Cher, Stone Island Outlet, Nike Soccer Cleats Boots, Hogan Outlet, Kobe Shoes Nike, Discount Christian Louboutin Shoes, Nike Air Women, Nike Zapatos, zapatos de futbol nike, Yeezy Boost Sale Online, air force one pas cher, Louboutin Wedding Shoes, zapatillas running, [url=http://www.huara